В Україні хочуть скасувати пільговий тариф на електроенергію.

Пільговий тариф для населення за перші 100 кВт⋅годин можуть скасувати за ініціативою Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища, відомство таким чином хоче забезпечити оплату “зеленого тарифу” виробникам сонячних і вітрових електростанцій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Бізнес Цензор“, скасування пільг з 1 жовтня 2020 року ініціювала в. о. міністра енергетики Ольга Буславец.

Пільговий тариф для населення хочуть скасувати відповідно до Меморандуму щодо взаєморозуміння з інвесторами сонячних і вітрових електростанцій. Текст документа є в розпорядженні редакції. Видання повідомляє, що за проектом меморандуму, від скасування пільгового тарифу для населення з 1.10.2020 Мінекоенерго розраховувало додатково зібрати з населення на енергоринок 3,1 млрд грн. У річному обчисленні населення повинно було б заплатити 11,6 млрд грн. Таким рішенням Міненерго фактично пропонує зібрати з населення кошти, необхідні для оплати “зеленим”. Крім того, додаткові витрати передбачається перекласти на промисловість і підняти тариф “Укренерго”.

Популярні новини зараз

Цікаво, що джерело видання також додадає, що проект меморандуму представили президенту Володимиру Зеленському, але він відмовився його затвердити.

Як повідомлялося раніше, в Києві можуть підвищити тарифи на воду — компанія «Київводоканал» пропонує підвищити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва ще на 19% з січня 2021 року.

Після зміни порядку надання субсидій та пільг, монетизації, споживачі послуг стали отримувати платіжки, які містять повну вартість послуг без їх урахування. НАРОДНА ПРАВДА розповідала, як правильно оплачувати комунальні послуги.

Новини по темі

В День независимости американцы установили два рекорда по поеданию хот-догов.

В Нью-Йорке на соревновании по поеданию хот-догов, приуроченном ко Дню независимости США, американцы поставили два новых рекорда

1

Шмигаль похвалився надходженнями до бюджету

Червневі надходження до держбюджету склали майже 113 мільярдів гривень."Це на 5,5% більше, ніж ми очікували. Ці цифри говорять про одну дуже важливу річ: почалася ефективна робота і ефективна боротьба зі схемами. Уже другий місяць поспіль з початк...

1

Шмигаль розповів про три етапи підвищення мінімальної зарплати.

У вересні мінімалка збільшиться на 277 грн.

1

Михаэл Саакашвили: В Украине сформировалось «болото» , из-за чего в страну не могут зайти иностранные инвестиции.

Чтобы инвесторы захотели заходить в Украину, надо как можно быстрее принять ряд простых решений. Об этом глава исполнительного комитета Нацсовета реформ Михаэл Саакашвили рассказал во время экспертного обсуждения в Европейской бизнес ассоциации (ЕБА)

1

Подорожчання електроенергії: чого очікувати українцям.

Тарифи на електроенергію для населення підвищувати не будуть."Я хочу заспокоїти наше населення, яке має затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний вже з 2017 року. І, як вже неодноразово наголошував прем'єр-міністр, ніхто не готує рішення...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie