Обозреватель

Найсвіжіші новини України та світу онлайн, гарячі теми, головні новини, cтатті та аналітика, Спорт.

Більше новин

Футболіст збірної України забив «Барселоні» на 4-й хвилині матчу у Ла Лізі, повторивши рекорд сторіччя.

Український нападник "Жирони"Артем Довбик забив свій 20-й гол у чемпіонаті Іспанії. Лідер збірної України з футболу у 34-му турі розписався у воротах "Барселони".

На 3-й хвилині "Барса" відкрила рахунок, але переможний результат протримався менше ніж хвилину. Після швидкої флангової атаки пішов навіс у центр воротарського майданчика, де Артем на протиході зловив тер Штегена.

Гол був настільки швидко забитий, що за ним не встигли режисери трансляції, захопившись повторами попереднього удару.

Довбик у такий спосіб став другим українцем у XXI столітті (крім Олександра Гладкого), якому вдалося забити "Барселоні" два і більше голів.

Перший забитий м'яч Артем оформив у 16-му турі в грудні 2023-го, коли "Жирона" перемогла з рахунком 4:2.

Як повідомляв OBOZ.UA, свій 19-й гол Артем забив минулого туру. Лідер збірної України з футболу реалізував один із двох пенальті у матчі 33-го туру Ла Ліги проти "Лас-Пальмаса" (2:0).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!