Медики назвали звички, які вбивають нирки

Нирки – дуже важливий орган, від якого залежить очищення крові та тиск, вони також фільтрують і регулюють рідини, медики назвали фактори, які негативно позначаються на їх здоров’ї.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Медицина 2.0.

Тютюн та алкоголь
За умови, що ви споживаєте такі речовини, нікотин і алкоголь, навантаження на нирки зростає. Їм важче справлятися з повсякденними завданнями і частина власного ресурсу направляється на боротьбу з токсинами.

Недосипання
Якщо систематично не висипатися, то можна перевантажити нирки. У свою чергу, це стане причиною того, що їх стан планомірно почне погіршуватися.

Дефіцит вітаміну групи «В» і надлишок споживаної солі
У першому випадку краще регулярно споживати вітаміни в кількості 1 мг на добу. У другому слід звести до мінімуму споживання солоної їжі.

Дефіцит вологи
Дефіцит вологи також може негативно позначитися на стані нирок. Рекомендована норма споживання саме чистої води – 2 літри на добу. Не варто нехтувати цим правилом.

Крім того шкодять ниркам: пасивний спосіб життя, неправильні дієти, затримки сечовипускання, зловживання кавою, надмірне вживання білка.

Раніше медики розповіли, що три овоча допоможуть очистити нирки, попередять ризики розвитку захворювань нирок. Ці продукти допомагають не гірше популярних ліків.

Також повідомлялося про три звички, які принесуть користь ниркам.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie