Якутського шамана відпустили з лікарні «під чесне слово».

2

кадр відео Alexandra Astakhova via Youtube

Затриманого якутського шамана Олександра Габишева, який йшов «виганяти Путіна», випустили з психоневрологічного диспансеру під підписку про невиїзд.

Про це повідомляє Сибір. Реалії.

«П'є зараз чай з родичами. Відпустили під чесне слово на добу, завтра повернеться назад», - повідомив виданню учасник загону шамана Віктор Єгоров.

Олександр Габишев буде перебувати в психоневрологічному диспансері Якутії під час всього розслідування.

Слідчі завели на шамана кримінальну справу через публічні заклики до екстремізму. «Каже, що будуть його судити за спробу повалити існуючий політичний лад», - зазначив Єгоров.

Сам Габишев записав відео, в якому заявив, що «все відбувається в рамках законності». Всіх своїх прихильників він закликав «заспокоїтися», а загін - «відпочити вдома».

19 вересня на кордоні Бурятії з Іркутською областю російські силовики затримали якутського шамана Олександра Габишева.

Після затримання шамана направили в психоневрологічний диспансер республіки, де щодо нього проведуть «експертні заходи».

Шаман вже більше півроку пішки йде до Москви, щоб «вигнати» президента РФ Володимира Путіна, який, за його словами, є «породженням темних сил».

Новини по темі

Google Maps запускає інформування про аварії та затори.

2 1

У застосунку Google Maps з’явиться можливість дізнаватись та повідомляти про дорожні аварії та затори, а також про небезпечні предмети на автошляхах. Передбачається, що інформувати про ДТП та тягучки зможуть водії, які користуються додатком, повід...