HBO знімає ще один сиквел до «Гри престолів»

Канал HBO запустив виробництво пілотної серії ще одного приквела «Ігри престолів». Проект знімуть за книгою Джорджа Мартіна «Полум’я і кров».

Над можливим пілотом працюють Джордж Мартін та продюсер Райан Кондао, відомий за серіалом «Клон», пише Variety. Дія розгорнеться за 300 років до «Ігри престолів».

У книзі «Полум’я і кров» розповідається про королів, що передували Таргарієнам — Ейгона Завойовника, що захопив більшу частину Вестероса, та Ейгона III Таргарієна на прізвисько «Дракон Смерть». Також книга оповідає про Танець драконів, боротьбу за владу між династією Таргарієнів. Саме тоді в останній раз у всесвіті Мартіна дракони активно брали участь в боях.

У HBO відмовилися коментувати інформацію, а Джордж Мартін в блозі одного разу натякнув, що одна з серій приквелів буде заснована на «Полум’ї і крові».

У Північній Ірландії вже почалися зйомки приквелу «Гри престолів».

Нагадаємо, у 4 серії останнього сезону «Гри престолів» з’явився стаканчик, схожий на Starbucks. Виконавчий продюсер серіалу «Гра престолів» Берні Колфілд вибачилася за інцидент, підкресливши, що подібні помилки при зйомках — велика рідкість.

Американський канал HBO показав останню серію «Гри престолів». Фінальний, восьмий сезон серіалу складався з шести епізодів.

Автор: UA.NEWS

Новини по темі

Делегації з Німеччини презентували туристичний потенціал Львова.

1

Місто відвідує велика німецька делегація крайового об’єднання Целле (Нижня Саксонія), на чолі з бургомістром об’єднаної громади Ватлінген — Вольфганом Грубе. У межах візиту гостям презентували туристичний потенціал міста, діяльність міськради та о...

Золота галицька провінція: Якторів, що не схотів бути Ясенівкою.

1

Восени тут якось особливо гостро відчувається давнина. Серед гір, порослих буковим лісом, у вузькій долині, що розливається широкою рівниною у пониззі, заховане мальовниче село Якторів. Неподалік проліг гомінкий гостинець на Золочів і далі на Терн...

"Чаклунка: Повелителька темряви" — красивий, але затягнутий.

1

Автори фільму зробили не надто вдалу спробу всидіти на двох стільцях і догодити одразу всім: і дітям, і їхнім батькам.