Вища рада правосуддя відсторонила одеського суддю Шепітка.

Вища рада правосуддя відсторонила від здійснення правосуддя суддю Суворовського районного суду Одеси Івана Шепітка.

Як повідомили у відомстві, рішення ухвалено на підставі рішення першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

«У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя», — заявили у раді.

Іван Шепітко — фігурант справи про втручання голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

За даними слідчих, Павло Вовк і деякі судді організували схему створення штучних перешкод в роботі ВККС для уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Генпрокуратура просила відсторонити від здійснення правосуддя Павла Вовка, суддю ОАСК Ігоря Погрібніченка і суддю Суворовського районного суду Одеси Івана Шепітка в зв’язку з розслідуванням кримінального провадження.

Новини по темі

Бойовики накрили артилерійським вогнем позиції біля Оріхового — зведення.

У неділю, 19 січня, російсько-окупаційні війська вісім разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, втрат серед українських військових не було.

2 3

МВС: в Україну не пустили групу російських акторів

Українські прикордонники не пропустили в Україну групу російських акторів, один із яких незаконно відвідував анексований Росією Крим, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.«В аеропорту Запоріжжя прикордонний контроль на в’їзд в Україну не пройш...

2

На Донбасі бойовики вісім разів порушили режим «тиші» .

Втрат серед українських військових немає

2

«Так прийнято» : освітній омбудсмен розповів про проблеми зі сприйняттям буллінгу.

У боротьбі з цим явищем надзвичайно важлива просвітницька кампанія.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie