В Україні змінили Податковий кодекс

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

Зміни у Податковий кодекс внесли, щоб завадити бізнесу спекулювати податковими ставками. "За" проголосували 283 депутати, передає "РБК-Україна".

Так, у Податковому кодексі врегулюють питання, пов'язані зі сплатою частини чистого прибутку або дивідендів на державну частку. Йдеться про господарські товариства, корпоративні права яких частково належать державі, та господарські товариства, частина акцій яких належать господарським товариствам.

Крім того, керівник центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, може надавати посадовим особам повноваження на виконання певних функцій, передбачених цим Кодексом та іншим законодавством.

У першому читанні законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" Рада підтримала у грудні 2019-го.

Новини по темі

Deutsche Bank відмовився від фінансування проєктів з видобутку викопного палива.

Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank прийняв нову політику в області викопного палива, яка забезпечує його бізнес-підрозділам суворі рамки для їх діяльності, пов'язаної з вугіллям, нафтою і газом.

1

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відкладуть на два місяці. Держгеокадастру Лещенко.

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності буде перенесено на два місяці - до 21 вересня 2020 року через пандемію COVID-19 і карантинні обмеження.

3

Статус безробітних в Україні отримали 506 тисяч осіб - Центр зайнятості.

Серед безробітних більше жінок, ніж чоловіків.

1

В Україні дозволили експорт медичних масок

Уряд скасував заборону на продаж за межі України засобів індивідуального захисту від коронавірусу."Заборона на експорт засобів індивідуального захисту знятий. Це остання заборона на експорт, що діяв в зв'язку з коронавірусом", - написав у Facebook...

1

Алексей Кущ: Кармический бумеранг и «список Дубинского».

Кармический бумеранг и «список Дубинского». В последние месяцы, базальтовое дно украинского политикума было не единожды пробито не менее базальтовыми лбами наших политиков. Наружу вывалено мегатонны грязного политического белья. Старые и новые ли...

1 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie