В Україні змінили Податковий кодекс

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

Зміни у Податковий кодекс внесли, щоб завадити бізнесу спекулювати податковими ставками. "За" проголосували 283 депутати, передає "РБК-Україна".

Так, у Податковому кодексі врегулюють питання, пов'язані зі сплатою частини чистого прибутку або дивідендів на державну частку. Йдеться про господарські товариства, корпоративні права яких частково належать державі, та господарські товариства, частина акцій яких належать господарським товариствам.

Крім того, керівник центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, може надавати посадовим особам повноваження на виконання певних функцій, передбачених цим Кодексом та іншим законодавством.

У першому читанні законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" Рада підтримала у грудні 2019-го.

Новини по темі

Газа в сховищах стає менше: скільки витратила Україна.

Запаси блакитного палива все ще помітно перевищують торішні показники

Платники податків стали менше судитися з податковою.

Платники податків стали менше судитися з податковими. Отже, якщо в 2018 році було відкрито 84 000 справ, то 2019 - 63,3 тисячі.

1

"ПриватБанк" виставив на аукціон "будинок Брежнєва" у Дніпрі.

Стартова ціна становить майже 98 мільйонів гривень.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie