Меркель про ситуацію на Донбасі: Є серйозні порушення режиму припинення вогню

Новое Время
Меркель про ситуацію на Донбасі: Є серйозні порушення режиму припинення вогню

Канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорила на переговорах у Сочі з президентом РФ Володимиром Путіним ситуацію на Донбасі.

За словами Меркель, Мінські угоди залишаються єдиною основою для процесу врегулювання ситуації на Донбасі і нагадала, що вночі "були серйозні порушення режиму припинення вогню".

"Тому думка про місію ООН, нам потрібно продовжувати думати про неї, ми узгоджуємо свої дії. Міністри закордонних справ мають тут далі працювати, і це був би хороший успіх в плані стабілізації становища, для того щоб проводилися якісь політичні кроки", - цитує канцлера Інтерфакс-Україна.

У свою чергу, Путін заявив, що Росія і Німеччина разом продовжать роботу в рамках "нормандського формату", а МЗС двох країн доручено опрацювати питання відправки місії ООН в Україну.

"Мінські угоди залишаються безальтернативною основою врегулювання. І ми, звичайно, будемо продовжувати спільну роботу в рамках "нормандського формату", сприяти результативній діяльності контактної групи в Мінську", - сказав Путін.

Вночі, 18 травня, гібридні війська РФ відкрили вогонь з 122-мм гармат по населеному пункту Троїцьке Попаснянського району. Всього було зафіксовано 15 розривів артилерійських снарядів в житлових кварталах селища.

В результаті обстрілу загинуло подружжя і їхній 13-річний син. Крім того, старша дитина зазнала поранення в ногу.

Дивіться також