Біля Зони 51 у Неваді знову чекають на іншопланетян.

1

У місто Рейчел в штаті Невада, США, почали з’їжджатися учасники флешмобу зі звільнення інопланетян з легендарної Зони 51.

Влада і військові вже почали готуватися до будь-якого варіанту розвитку ситуації, в тому числі до штурму секретної бази Військово-повітряних сил США, повідомляє Las Vegas Review-Journal.

На місце вже прибули близько 200 осіб; вони розгорнули наметові містечка і кемпінги. На місцях встановили біотуалети та обладнали зони відпочинку. Наметове містечко патрулюють поліцейські, медики та пожежники.

Велика частина учасників Facebook-заходу «Штурм Зони 51, їм всіх нас не зупинити» зараз знаходиться в Лас-Вегасі. Там організатори флешмобу проводять триденний музичний фестиваль Alienstock 2019.

Раніше космічне агентство NASA оголосило про початок реалізації нової стратегії освоєння Місяця, яка передбачає залучення міжнародних і комерційних партнерів.

У червні 2018 року агенція NASA повідомила, що припинило виконання наукових операцій марсоходом Opportunity через пилову бурю. Буря перешкоджала проникненню сонячних променів крізь атмосферу і позбавляла марсохід джерела енергії, оскільки апарат працює на сонячних батареях.

У лютому NASA зробила останню спробу зв’язатися з апаратом і після невдачі оголосила його місію завершеною. Останнім посланням роверу з Землі була пісня Біллі Холідей «I`ll Be Seeing You». Агенція також опублікувала останні кадри, які побачив Opportunity перед бурею.

Автор: UA.NEWS

Фото: CNN