ДАБІ хочуть ліквідувати: якими будуть наслідки для ринку нерухомості.

Державну архітектурно-будівельну інспекцію України можуть ліквідувати. Питання розглядають в уряді.

"Потрібно вивчити можливість ліквідації ДАБІ в тому вигляді, в якому вона є. Від роботи необхідно відсторонити керівників регіональних підрозділів і провести їхню атестацію", - заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час наради з питань розвитку будівельної галузі.

Віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал розповів Gazeta.ua, що це не перша спроба ліквідувати структуру.

"ДАБІ закидають багато корупційний дій, кумівство. Реорганізовувати структуру неефективно. Краще повністю ліквідувати і створити нову. Адже мають бути ті, хто прийматиме в експлуатацію будівлі, видаватиме відповідні дозволи. Щоправда є кілька питань. Чи не призведе це до хаосу на ринку нерухомості? Що робити з дозволами, які вже видала ДАБІ? Їх можуть скасувати? Водночас повністю побороти корупцію не вдасться", - говорить Топал.

ДАБІ створили 2014-го. Інспекція контролює дотримання стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт, наглядає за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.

Новини по темі

Нардеп розповів про найгучнішу «схему» в Будівельній інспекції.

Про це заявив народний депутат Іван Юнаков.

2

Під час розселення хрущовок права мешканців мають бути на першому місці, – Зубик.

Масштабна реновація хрущовок у Києві неможлива без чіткого механізму розселення жителів і взаємних гарантій між людьми, інвесторами і державою. Про це розповів в інтерв'ю ФАКТАМ Володимир Зубик, президент некомерційної організації Асоціація підпри...

2

Мінцифри доопрацювало е-кабінет забудовника

У Міністерстві цифрової трансформації України доопрацювали електронний кабінет забудовника і тепер він автоматично перевіряє інформацію з реєстру, яку внесли офлайн.

1

Житло XXI століття: на чому не варто економити

У чому відмінності будинків комфорткласу від економ

2

Гончарук: Щоб виплатити іпотеку в Україні, потрібно торгувати наркотиками.

Прем'єр-міністр озвучив одне з головних завдань уряду на 2020 рік

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie