Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

65% американців вважають, що Україна має звільнити свої території – опитування Gallup.

Більшість опитаних американців підтримують подальшу допомогу Україні в звільненні її територій – про це повідомляє компанія Gallup на основі свого опитування 6 лютого.

«Через майже рік війни між Росією та Україною підтримка американцями України залишається стійкою. Стабільні 65% дорослих американців вважають за краще, аби Сполучені Штати підтримували Україну в поверненні її території, навіть якщо це призведе до продовження конфлікту. У той же час 31% продовжують говорити, що вони воліли б, аби США працювали над швидким припиненням війни, навіть якщо це дозволить Росії зберегти (окуповану – ред.) територію», – йдеться в пресрелізі.

За підсумками Gallup, 39% респондентів вважають, що США роблять стільки, скільки треба, аби допомогти Україні, 28% – що роблять забагато. Ще 30% вважають допомогу недостатньою. При цьому республіканці більш схильні вважати допомогу США надмірною.

Читайте також: Більше половини українців вважають, що події в Україні розвиваються позитивно – опитування

«Майже половина республіканців – 47% – вважають, що США роблять надто багато, тоді як 48% демократів вважають, що втручання Америки є правильним. Більшість решти демократів, 41%, кажуть, що США роблять недостатньо. Незалежні респонденти порівну розподілилися між двома таборами: по 35% кажуть, що США роблять занадто багато і стільки, скільки потрібно. Демократи частіше, ніж незалежні виборці та республіканці, вважають, що США роблять недостатньо», – повідомляють автори дослідження.

Опитування проводили з 3 по 22 січня. У серпні 2022 року в опитуванні Gallup за підтримку України висловилися 66% респондентів, 31% – проти.

Днями Сполучені Штати анонсували новий пакет військової допомоги на 425 мільйонів доларів із власних складів та ще 1,75 мільярда доларів в рамках Ініціативи з безпекової допомоги Україні.

У «Дизайні кращого світу» Норман досліджує етику сучасного дизайну, проблеми консьюмеризму, перевиробництва та суцільної цифровізації.
Останні новини

ЄС досяг компромісу щодо заборони авто зі шкідливими викидами до 2035 року.

Рада Європейського Союзу у вівторок схвалить оновлений проєкт регламенту про заборону автомобілів зі шкідливими викидами після того, як Брюсселю вдалось знайти компроміс із Берліном щодо двигунів внутрішнього згоряння.

UA.NEWS

Росіяни за ніч випустили 15 дронів-камікадзе: є влучання та пожежі.

Росіяни за ніч випустили 15 дронів-камікадзе: є влучання та пожежі.

Підписатися на наш канал Росіяни за ніч випустили 15 дронів-камікадзе: є влучання та пожежі #війна #росія #україна #камікадзе #шахеди #київ Підтримати нас: Найоперативніша стрічка новин з України та світу. Стисло ЗрозумілоВчасно #новиниУкраїни #нт...

Ядерні погрози від путіна світу лунають регулярно, але йому вже не вірять -  Олег Лісний.

Ядерні погрози від путіна світу лунають регулярно, але йому вже не вірять - Олег Лісний.

Олег Лісний, політолог Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Олег Лісний

Росія РОЗВАЛЮЄТЬСЯ / Путіна проклинають / Росіяни обурені провалом / БЕРЕЗОВЕЦЬ.

Росія РОЗВАЛЮЄТЬСЯ / Путіна проклинають / Росіяни обурені провалом / БЕРЕЗОВЕЦЬ.

В ефірі 24 Каналу політтехнолог, офіцер ЗСУ Тарас Березовець @Taras.Berezovetsрозповів про: - внутрішню боротьбу у Росії; - настрої росіян на тлі провалу РФ у війні проти України; - ймовірні кроки Володимира Путіна у війні. Читайте також до теми н...

Українці з-закордону можуть повернутись до України, якщо матимуть житло та роботу -  Воскобойник.

Українці з-закордону можуть повернутись до України, якщо матимуть житло та роботу - Воскобойник.

Василь Воскобойник, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Воско...

Заяви путіна про розміщення ядерної зброї порушують конвенцію про запобігання ядерному тероризму.

Заяви путіна про розміщення ядерної зброї порушують конвенцію про запобігання ядерному тероризму.

Дмитро Левусь, політолог-міжнародник Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Левусь

ЗАПАД не тронет Россию? / Вот почему Путин не блефует – ФЕЛЬШТИНСКИЙ.

ЗАПАД не тронет Россию? / Вот почему Путин не блефует – ФЕЛЬШТИНСКИЙ.

Во время стрима на канале Марка Фейгина @FeyginLive историк Юрий Фельштинский обсудил ядерный шантаж Путина. Читайте больше по теме на сайте: Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: #новости #войнавукраине2022 #новостиукра...