«Помаранчева» зона карантину загрожує вже п'яти областям України.

П'яти областям України загрожує посилення карантину / ілюстративне фото УНІАН

П'яти областям України загрожує посилення карантину / ілюстративне фото УНІАН

В Україні зросла кількість областей, які не відповідають критеріям "жовтої" зони карантину, запровадженого для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19.

"Помаранчева" карантинна зона загрожує вже п'яти областям, свідчать дані, опубліковані на сайті МОЗ.

Лави регіонів, яким загрожує посилення карантину, поповнила Кіровоградська область.

Карантин в Україні можуть посилити в таких областях:

  • Кіровоградський;
  • Дніпропетровський;
  • Донецький;
  • Тернопільський;
  • Черкаській.

У МОЗ зазначили, що станом на суботу, 25 вересня, найвища динаміка рівня госпіталізацій спостерігалася в Тернопільській та Черкаській областях.

За даними відомства, серед областей, які на порозі "помаранчевої" зони, найвищий рівень завантаженості ліжок киснем на Тернопільщині – 53,2%.

Скріншот

Скріншот

Нагадаємо, пандемія коронавірусу розпочалася у березні 2020 року, в той таки час у низці країн світу, зокрема і в Україні, запровадили карантин. Карантин в Україні спочатку був загальнонаціональним.

В українській державі було кілька хвиль коронавірусу. У періоди, коли кількість хворих серйозно збільшувалася, влада запроваджувала жорсткий карантин – локдаун.

Пізніше карантин в Україні став адаптивним – країну розділили на "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону" зони. У "червоній" зоні найсуворіший карантин, а у "зеленій" – найслабший.

Україна з 23 вересня перейшла з "зеленої" зони в "жовту", і карантин було посилено.

Які обмеження діють в "жовтій" зоні карантину

Інфографіка УНІАН

Інфографіка УНІАН

Автор: Екатерина Присяжнюк

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 4 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 4 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Частина 3: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нов...

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 3 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 3 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Te...

Уперше за 20 років в україні народився малий тапірчик: що відомо.

Уперше за 20 років в україні народився малий тапірчик: що відомо.

У Харківському екопарку довгоочікуване поповнення. Тут уперше народився малий тапірчик. Це перше тапіреня в Україні за останні 20 років. Малечі виповнився 21 день, вона набрала вже кілограм ваги на молоці та смаколиках. І отримала ім’я Доллі. Диві...

У Чорнобильській зоні можуть з'явитися  «зелені чоловічки» , Кордон.

У Чорнобильській зоні можуть з'явитися «зелені чоловічки» , Кордон.

Кожна країна відмежовується від сусідів по-різному. Хтось зводить паркани, а комусь достатньо лише таблички чи лінії на асфальті. Читати на сайті:

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 6 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 6 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Частина 3: Частина 4: Частина 5: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення...

Через розпуск Зеленським парламенту 8 скликання виникла правова колізія.

Через розпуск Зеленським парламенту 8 скликання виникла правова колізія.

Ситуація в Україні та влада стрімко змінювалася у 2019 році. На наслідки рішень, правові колізії та терміни особливо ніхто не зважав. Відтак шостий президент Володимир Зеленський був категоричний та розпустив Верховну Раду 8 скликання. Читати на с...