Космічний корабель Dragon повернувся на Землю з МКС – SpaceX

Гордон 3
Космічний корабель Dragon повернувся на Землю з МКС – SpaceX

На Землю з Міжнародної космічної станції успішно повернувся космічний корабель Dragon американської ракетобудівної компанії SpaceX. Про це прес-служба SpaceX повідомила у Facebook.

Корабель провів на МКС місяць.

"Dragon повернувся додому сьогодні вранці після місячного перебування на Міжнародній космічній станції, виконавши другу місію з постачання орбітальної лабораторії і доправлення вантажу з орбітальної лабораторії, та став перевіреним часом комерційним космічним кораблем", – заявили в SpaceX.

Зараз Dragon доправляють у порт, щоби передати вантаж для Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).Учора в SpaceX повідомили, що Dragon має повернутися на Землю вранці 14 січня з 4,1 тис. фунтів (приблизно 1859 кг. – "ГОРДОН") вантажу. Dragon уже доправляв вантаж на космічну станцію у квітні 2015 року.

SpaceX – американська компанія, заснована 2002 року Ілоном Маском із метою скоротити витрати на польоти до космосу і відкрити шлях для колонізації Марса. Компанія розробила ракети-носії Falcon 1 і Falcon 9, а також космічний корабель Dragon.