«Велика двадцятка» схвалила план порятунку глобальної економіки.

Країни G20 домовилися проводити скоординовану економічну політику подолання негативного впливу пандемії Covid-19. Зокрема вони планують вкласти у глобальну економіку понад 5 трильйонів доларів.

Про це йдеться у комюніке за підсумками онлайн-саміту лідерів G20.

Ми зобов’язуємось робити все, що потрібно, і використовувати всі наявні інструменти політики, щоб мінімізувати економічний та соціальний збитки від пандемії, відновити глобальний ріст, підтримати стабільність ринку та посилити стійкість… Ми вливаємо у світову економіку понад 5 трильйонів доларів у рамках цілеспрямованої бюджетної політики, економічних заходів та гарантійних схем протидії соціальним, економічним та фінансовим наслідкам пандемії.

— комюніке G20

Представники країн G20 пообіцяли проводити сміливу і масштабну фіскальну політику в координації між країнами, що має посилити її ефект, та дозволить світовій економіці знову встати на ноги і закласти міцну основу для майбутнього зростання.

Як повідомлялося, що умовах стрімкого розвитку рецесії, влада Сполучених Штатів має намір витратити $4 трильйони на порятунок економіки та по $3 тис. виплатити кожній родині з метою підтримки внутрішнього попиту.

Попередній розмір пакета допомоги, який Адміністрація США розробляла протягом двох останніх тижнів, складав $1 трильйон.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Трюдо вперше проведе засідання уряду Канади після майже місячної самоізоляції.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вийшов із самоізоляції, якої дотримувався з 12 березня у зв'язку з тим, що його дружина хворіла на коронавірус.

1

Економіки ЄС сильно страждають від пандемії коронавірусу.

Наприклад, економіка Франції в першому кварталі 2020 року через пандемію коронавірусу скоротилася на 6%, що стало найгіршим показником з 1945 року.

1

ВООЗ закликає керівників країн не політизувати тему боротьби проти коронавірусу.

Також Тедрос Адханом Гебрейесус закликав США і Китай об'єднатися, щоб перемогти коронавірус.

1

Хворі на COVID-19 і коти: з'явилися несподівані поради від британських ветеринарів.

Вірус може затримуватися на хутрі домашніх тварин

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie