Вчені назвали перелік головних загроз для людства

Напередодні Всесвітнього економічного форуму в Давосівчені надали лідерам держав світу перелік головних небезпек, які чекатимуть людство в найближчі роки.

Як передає НАРОДНА ППРАВДА, про це йдеться в звіті, який опублікувала пресслужба організації.

Експерти оцінили ризики за двома критеріями: вірогідність і масштаб можливого негативного впливу, відзначається в звіті.

Експерти роблять висновок, що головні загрози майбутнього перед людством поставить глобальне потепління. Воно вже зробило екстремальну погоду нормою, але це лише один з наслідків нашої нездатності стримати викиди парникових газів і зростання температур на Землі, йдеться в звіті.

Глобальні ризики оцінили за двома критеріями, вказавши найбільш ймовірні, а також ті, збиток від яких буде максимальним.

Найімовірніші:

  • Екстремальна погода;
  • Бездіяльність у зв’язку зі зміною клімату;
  • Природні лиха;
  • Втрата біорізноманіття;
  • Спровоковані людиною екологічні катастрофи.

Найнебезпечніші:

  • Бездіяльність у зв’язку зі зміною клімату
  • Зброя масового знищення
  • Втрата біорізноманіття
  • Природні лиха
  • Водяна криза.

“Лише один з десяти головних ризиків – зброя масового ураження – не пов’язаний з глобальним потеплінням. Крім того, людство очікують і інші короткострокові ризики: економічний спад, поляризація політичних поглядів в межах однієї країни, а також зростаючий масштаб кібератак і збиток від них”, – йдеться в повідомленні видання MIT Tech Review.

Нагадаємо, кліматологи з Університету в Мельбурні (Австралія) розробили два сценарії потепління на Землі і передбачили, що швидке збільшення глобальної середньої температури призведе до екстремальної жари в багатьох регіонах планети.

Нагадаємо також, глобальне потепління завдає шкоди нашій планеті – з 1980 року середня температура на Землі зросла на один градус. Ця цифра для звичайної людини не виглядає тривожно, проте насправді, зростання температури на один градус загрожує дуже негативними наслідками.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Новини по темі

Кремль молчит о главной угрозе для России

Российская верхушка, давно помешавшаяся на ненависти к Америке и идее реванша в холодной войне, начала с завистью поглядывать на восточного соседа еще в конце 90-х

1 1

Україна готова до “промислового безвізу” з ЄС: що це значить.

Україна підтвердила готовність співпрацювати з Євросоюзом у сфері енергетики, ринку IT-послуг, авіапростору, юстиції, захисту персональних даних. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на спільній прес-конф...

1

У Кремлі підшукали три нові посади для Путіна: ким він стане.

Він підготував вже собі "містечко"

2 1

У Вінницькій області змінили керівників районних відділів поліції.

Кадрові зміни у керівництві поліції

1

ЄСВ з пенсії, кому потрібно платити: у податковій дали важливе уточнення.

У зв’язку з тим, що з 1 січня 2020 року всі підприємці (у тому числі 1 групи), як на загальній системі, так і на єдиному податку, зобов’язані сплачувати Єдиний соціальний внесок (1039,06 грн в місяць), пенсіонери-підприємці цікавляться...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie