Вчені назвали перелік головних загроз для людства

Напередодні Всесвітнього економічного форуму в Давосівчені надали лідерам держав світу перелік головних небезпек, які чекатимуть людство в найближчі роки.

Як передає НАРОДНА ППРАВДА, про це йдеться в звіті, який опублікувала пресслужба організації.

Експерти оцінили ризики за двома критеріями: вірогідність і масштаб можливого негативного впливу, відзначається в звіті.

Експерти роблять висновок, що головні загрози майбутнього перед людством поставить глобальне потепління. Воно вже зробило екстремальну погоду нормою, але це лише один з наслідків нашої нездатності стримати викиди парникових газів і зростання температур на Землі, йдеться в звіті.

Глобальні ризики оцінили за двома критеріями, вказавши найбільш ймовірні, а також ті, збиток від яких буде максимальним.

Найімовірніші:

  • Екстремальна погода;
  • Бездіяльність у зв’язку зі зміною клімату;
  • Природні лиха;
  • Втрата біорізноманіття;
  • Спровоковані людиною екологічні катастрофи.

Найнебезпечніші:

  • Бездіяльність у зв’язку зі зміною клімату
  • Зброя масового знищення
  • Втрата біорізноманіття
  • Природні лиха
  • Водяна криза.

“Лише один з десяти головних ризиків – зброя масового ураження – не пов’язаний з глобальним потеплінням. Крім того, людство очікують і інші короткострокові ризики: економічний спад, поляризація політичних поглядів в межах однієї країни, а також зростаючий масштаб кібератак і збиток від них”, – йдеться в повідомленні видання MIT Tech Review.

Нагадаємо, кліматологи з Університету в Мельбурні (Австралія) розробили два сценарії потепління на Землі і передбачили, що швидке збільшення глобальної середньої температури призведе до екстремальної жари в багатьох регіонах планети.

Нагадаємо також, глобальне потепління завдає шкоди нашій планеті – з 1980 року середня температура на Землі зросла на один градус. Ця цифра для звичайної людини не виглядає тривожно, проте насправді, зростання температури на один градус загрожує дуже негативними наслідками.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Новини по темі

Колонизаторы будут строить жилье на Марсе из насекомых и креветок.

К концу 2030-х годов человечество планирует отправить пилотируемую миссию на Марс и начать создавать марсианскую колонию, которая бы обживала Красную планету.

Герман Аксьом: Covid-19, наукові пояснення і мислення обивателя.

"Якби форма прояву явищ і їх сутність співпадали - наука була б не потрібна" (Девід Дойч) "З тих пір як Ейнштейн повідомив світ про своє приголомшливе відкриття пройшло сто років, проте до сих пір більшість з нас сприймають простір і час як абсолю...

Алекс Хавр: ПРОСТО ІСТОРІЯ: СКІФИ. ПОЧАТОК ШЛЯХУ

Як скотарі змогли досягнути екологічної катастрофи, звідки почалася катастрофа бронзової доби, де знаходиться центр Азії, що таке композитне скотарство; чим добре, коли коні не доїдають; хто стікає слиною на мідь, як відрізнити багатія від злидаря...

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie