Іран пригрозив виходом з ДНЯЗ

Adam Jones / Flickr

Посол Ірану в Лондоні заявив, що Тегеран може вийти з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, якщо інші сторони ядерної угоди не виконають свої зобов’язання.

Про це повідомляє Ifpnews.

За відновленням Іраном збагачення урану будуть слідувати й інші кроки, якщо європейські держави не зроблять більше для порятунку ядерної угоди, заявив посол Ірану в Великій Британії Хамід Бейдінежад.

Він також попередив, що "впливові фігури" в Ірані виступають за вихід з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї у відповідь на передбачуване невиконання європейськими сторонами зобов'язань за договором і санкції, введені адміністрацією Трампа.

Новини по темі

Волкер не вимагав від України розслідування проти Байдена.

За словами спецпредставника, він говорив з українською владою про необхідність боротьби з корупцією, однак при цьому він не мав на увазі Байдена.

1

Більшість кримських суддів, що виносять неправосудні вироки, досі громадяни України.

За період окупації в "суди загальної юрисдикції та апеляційні "суди" Криму указами президента РФ призначені 463 людини. З них 312 - це громадяни України

1

Син експрезидента Німеччини був убитий під час лекції в клініці.

У вівторок, 19 листопада, під час читання медичної доповіді в одній із клінік Берліна був убитий син колишнього президента Німеччини Ріхарда фон Вайцзеккера Фрітц фон Вайцзеккер.

1

У Польщі В рамках проекту «Шлях Королеви» відкрили пам'ятник королеві Анні Київській.

Втілюється в життя міжнародний художній проект, який передбачає встановлення авторських реплік пам'ятника на шляху Анни Київської до Франції

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie