"Радикальна партія" закликає виділити 580 млн грн на ремонт маріупольської траси

Сегодня

"Радикальна партія" закликає виділити 580 млн грн на ремонт траси, яка веде до Маріуполя.

Єдина траса, яка веде в півмільйонний Маріуполь, зараз розбита. Замість асфальту іноді "грунтовка". Саме ця автодорога має стратегічне значення. За нею доставляють зброю і боєприпаси на передову. Водії змушені шукати об'їзд і втрачати дорогоцінний час, а ще гроші, тому що машини часто ламаються.

Місцеві жителі просять у чиновників якнайшвидше відремонтувати трасу. Але не окремі ділянки, як запланували в Кабміні, а оновити всі 220 кілометрів до Запоріжжя.

Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман заявив, що "Укравтодор" відзвітує про якість дорожніх робіт в середині травня. За халтуру держава платити не буде.

Голова уряду проінспектував укладання асфальту на одній з найзавантаженіших ділянок траси Київ-Одеса в Черкаській області. Вже до першого травня залатають всю трасу. А через рік її і зовсім буде не впізнати, каже Гройсман. Гроші є. Тільки в цьому році виділять 47 мільярдів гривень на українські дороги. Капітальний ремонт триватиме п'ять років.

Раніше прем'єр заявив, що неякісний ремонт доріг неприпустимий, тому в 2018 році Кабмін проведе перевірку всіх відремонтованих в Україні доріг.

"Я теж дивлюся в соціальних мережах або по телебаченню ці жахливі кадри, коли, я не знаю, як правильно цих людей назвати, або вони безглузді, або просто безвідповідальні, якщо вони беруть асфальт і кидають його в калюжі з водою. Це просто неприпустимо", – заявив Гройсман.