Понад 80% українців довіряють Зеленському. КМІС.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ

Так, на запитання про те, наскільки респонденти довіряють чи не довіряють певним соціальним інституціям, 42,8% із них відповіли, що повністю довіряють Президенту України, 37,6% — що скоріше довіряють главі держави, і водночас 4,5% обрали варіант "зовсім не довіряю". При цьому 7,4% опитаних не змогли відповісти на поставлене запитання.

Водночас 19,3% українців, за даними КМІСу, повністю довіряють Кабінету міністрів України (31,8% — скоріше довіряють) проти 9,2%, які зовсім не довіряють. Також у рамках дослідження 15,1% респондентів зазначили, що повністю довіряють Верховній Раді (31,9% відповіли: "Скоріше довіряю), тоді як 12,5% сказали, що зовсім не довіряють парламенту. При цьому варіант "важко відповісти" обрали 24,5 респондентів стосовно питання про довіру уряду та 22,4% — щодо ВР.

Окрім того, результати опитування засвідчують, що 11,9% українців повністю довіряють політичним партіям, а 11,1% — громадським організаціям.

Також читайте: Кількість українців, які впевнені у правильному напрямку розвитку подій у країні, різко зменшилася, - опитування Цетру Разумкова. ІНФОГРАФІКА

Найменше ж респонденти довіряють засобам масової інформації та судам — 8,3% і 5,6% відповідно, причому 41,7% українців заявили, що зовсім не довіряють судам.

30,4% опитаних також обрали варіант відповіді "скоріше довіряю" в контексті рівня довіри до ЗМІ, і 30,4% — стосовно ГО.

Київський міжнародний інститут соціології проводив дослідження "Думки та погляди населення України: вересень 2019 року" з 27 серпня по 23 вересня 2019 року. Опитування охопило 110 населених пунктів у всіх областях України, крім Автономної Республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилося тільки на територіях, підконтрольних Україні. У результаті польового етапу дослідження, який тривав упродовж 8-20 вересня, було зібрано 2035 анкет.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Підтримка українцями Зеленського, Разумкова і Гончарука знизилася, - опитування КМІС

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3155545
Новини по темі

Не пішло: український міністр зізнався, що писав дисертацію з марихуаною.

Він розповів, що в Україні наркотики не пробував, але у США курив

1 1

«Фекалії течуть у море» : в мережі показали нову екологічну НП у Криму.

Повідомляється, що в окрузі стоїть жахливий сморід

2 1

На Донбасі бойовики дев’ять разів порушили режим тиші.

На Донбасі протягом 16 листопада бойовики дев'ять разів порушили режим припинення вогню, втрат серед українських військових немає.

2

Смертельна ДТП у Харкові: Дронов оскаржив вирок

Захист Геннадія Дронова, який є співучасником ДТП у Харкові за участю Олени Зайцевої, подав скаргу на вирок у Касаційний кримінальний суд Верховного суду України.

2

Завтра у Прилбичах молитовно відзначать 150-річчя від Дня Народження свящмч.

Завтра, 17 листопада 2019 року – 150-та річниця від Дня Народження Блаженного священномученика Климентія (Шептицького). З цієї нагоди у його родинному селі Прилбичах відбудеться низка заходів. Розпочнеться все з Архиєрейської Божественної Літургі...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie