Українські банки почали знижувати ставки за депозитами.

За минулі два тижні українські банки знизили ставки по депозитах. Помітніше опустилася прибутковість по гривневих вкладах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на Liga.net, знизили ставки банки КредиАгриколь, Універсал, Індустріал, Південний, ПУМБ, Приватбанк, ПроКредит, Райффайзен Аваль.

Гривневі вклади істотніше опустили середні депозитні ставки. Синхронно знизилася прибутковість для термінів понад півроку і більше року (на 0,22 в. п. до 10,63% до 10,29% річних відповідно). Депозити на період від 3 місяців до півроку подешевшали на 0,20 п. п. і пропонують 10,49% річних.

Середня ставка для періодів від місяця до трьох впала на 0,18 в. п. і становить 8,78% річних. Вклади терміном до місяця не зазнали змін і надають 8,8% річних. А прибутковість безстрокових заощаджень зросла на 0,24 в. п. до 6,72% річних.

Популярні новини зараз

Вклади у доларах менш помітно знизили процентні ставки. Максимально втратили в ставках термін від півроку до року – 0,5 п. п., і пропонують 1,54 % річних. Синхронно опустилася прибутковість депозитів на термін більше трьох місяців і понад року (на 0,03 п. п. до 1,20% і до 1,97% річних відповідно).

Депозити терміном від місяця до трьох подешевшали на 0,01 в.п. до 0,96% річних. Депозити періодом менше місяця, як і раніше надають 2,19% річних. А безстрокові заощадження подорожчали на 0,32 п. п. і пропонують 0,69% річних.

Депозити в євро знизили ставки мінімально. Середня ставка для вкладів строком понад рік впала на 0,02 в. п. і становить 1,22% річних. Вклади на термін від місяця до трьох подешевшали на 0,01 в.п. до 0,84% річних.

Інші періоди не змінилися і пропонують ті ж самі відсотки, що й раніше: на термін до місяця – 2,16% річних, від трьох до 6 місяців – 0,81% річних, а від 6 до 12 – 1,15% річних. Безстрокові заощадження надають 0,29% річних.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в минулому році клієнти українських банків вважали за краще зберігати заощадження в гривневих депозитах терміном не більше ніж півроку-рік. Такої тенденції сприяло зміцнення курсу гривні, а також висока прибутковість депозитів, пояснюють банкіри. Як спосіб інвестиції населення також розглядало купівлю облігацій внутрішньої державної позики.

Новини по темі

«Підприємці отримають по є-балу» : в Росії осоромилися у прямому ефірі.

Росіянам пояснили, що буде з ними після сплати податків

1 1

Разумков виступив проти повернення чиновникам докарантинних зарплат.

На думку спікера, навіть з обмеженням в 47 тисяч зарплати дозволяють чиновникам нормально існувати.

1

Збереження незалежності НБУ відповідає інтересам України. голови МВФ Георгієвої після розмови із Зеленським.

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва у розмові з президентом України Володимиром Зеленським закликав зберегти незалежність НБУ.

1

Неприпустимість тиску на НБУ і розумна монетарна політика: Голова МВФ розкрила подробиці розмови із Зеленським.

На Банковій повідомили тільки те, що Зеленський говорив Георгієвій.

1

Роман Доник: Молодые специалисты Национального Банка Украины, обращаются к Зеленскому.

Молодые специалисты Национального Банка Украины, обращаются к Зеленскому. Вот за этих ребят сейчас воюют на востоке. За них и за их детей. Потому что вот это будущее...

2 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie