Видавництво «Абабагаламага» випустило книгу для підлітків, у якій серед причин гомосексуальності вказані проблеми з вихованням.

Цензор.НЕТ

Oстанні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Про це в фейсбуці написав український видавець і книжковий дизайнер Ілля Стронґовський, передає Цензор.НЕТ. Він також вказав, що фото відповідного розділу опублікувало "Книжкове море".

Видавництво Абабагаламага випустило книгу для підлітків, у якій серед причин гомосексуальності вказано проблеми з вихованням 01

"Виникнення пристрасті до своєї статі може бути викликано різними факторами: неправильно орієнтованим сімейним вихованням, проблемами в спілкуванні з батьками, власними комплексами, страхами, непрямим або прямим впливом масмедіа", - цитує Стронґовський.

Видавництво Абабагаламага випустило книгу для підлітків, у якій серед причин гомосексуальності вказано проблеми з вихованням 02

Голова правозахисної організації "Інсайт" Олена Шевченко в коментарі hromadske зазначила, що здивована викладеної в книзі "Підліткам про головне" інформацією.

"Ми плануємо звернутися у видавництво і запитати напряму, чому там видали таку книгу", — розповіла вона. Правозахисники планують також звертатися до інституцій, де працюють автори, щоб дізнатися, чи викладають вони і що саме.

Голова видавництва "Абабагаламага" Іван Малкович у розмові з нами сказав, що не чув про дискусію щодо книги "Підліткам про головне". Він додав, що впевнений у кваліфікації авторів, які є професорами й "читають лекції по всьому світу".

Пізніше Іван Малкович надав фото інших сторінок книги, де також розповідається про гомосексуальність.

Видавництво Абабагаламага випустило книгу для підлітків, у якій серед причин гомосексуальності вказано проблеми з вихованням 03
Видавництво Абабагаламага випустило книгу для підлітків, у якій серед причин гомосексуальності вказано проблеми з вихованням 04

"Загалом це питання всебічно висвітлено на семи сторінках. Я ж казав про вирваний контекст. Мабуть, люди або упереджені, або читають методом "біг-пес-через-овес"...", — вважає видавець.

Відповідно до анотації книги на сайті "Абабагаламага", авторками "Підліткам про головне" є Оксана Ромащенко, Марлена Буш та Світлана Возіанова — "троє відомих спеціалістів — докторів наук, провідних фахівчинь у галузі фізіології, сексопатології та дерматовенерології".

Новини по темі

Родини загиблих від COVID-19 медиків вимушені боротися за компенсацію, – Зінкевич.

Йдеться про суму 1,1 млн гривень

2

Сонце та нічні морози: прогноз погоди в Україні на 5 грудня.

У деяких регіонах можливий сильний вітер

1

Хто в СРСР придумував візерунки для шпалер і що вони означали: з'явилося пояснення.

Стверджується, нібито вже готовий дизайн протягом тривалого часу проходив жорсткий відбір

2 2

Над окупованим Кримом пролетів величезний український прапор.

Днями аналогічні акції проведуть на Донбасі.

1

У кропивницькому ліцеї викладачка «навчала» дітей криком, її звільнили.

У міських школах проведуть інструктаж з учителями

1 1

На українців чекає відчутне тепло: з'явився прогноз погоди на суботу.

Опадів не буде

2 1

В Україні шахрай отримав умовний термін за фейкові ліки від раку: Геращенко пообіцяв розібратися.

Про кричущий випадок розповів Савік Шустер

1 1

Яке свято 5 грудня: традиції та заборони

Щоби не віддати свого щастя, 5 грудня нічого не позичають і не віддають просто так

5

У МВС заявили про іноземний слід у провокаціях з угорцями на Закарпатті.

Розпочато одразу два кримінальних провадження.

1