Припиніть це негайно: 9 ознак нездорових і згубних ревнощів

АСН
Припиніть це негайно: 9 ознак нездорових і згубних ревнощів

Припиніть це негайно: 9 ознак нездорових і згубних ревнощів

Ви ревнуєте свого партнера. Звичайно, це може придавати певної пікантності відносин, якщо те, що відбувається обидва партнери сприймають з гумором і не переходять межі розумного. Однак якщо ваша поведінка стає занадто неадекватним, власницьким і обмежує незалежність партнера - справа погана. Так любов переходить в токсичні відносини, пишут Flytothesky.

1. Дзвінки

Ви цілком можете відправити своєму партнеру кілька текстових повідомлень або зателефонувати йому протягом дня, особливо якщо ви проводите багато часу окремо. Проте, набирати його щопівгодини, щоб задати кілька питань про його місцезнаходження, про те, що він робив двадцять хвилин тому, і коли він повернеться після роботи, - це занадто. Така поведінка дратує, м'яко кажучи!

2. Відвідування його роботи Просто постійних дзвінків вам може здатися недостатньо, і ви не соромитеся періодично заявлятися до нього на роботу. Вас не хвилює, що скажуть його колеги або бос, бачачи вас із завидною регулярністю, навіть якщо ви просто прикриваєтеся відмовкою про те, що привезли свіжі пиріжки або ж були поблизу і вирішили заглянути. Справжня причина в тому, що ви банально ревнуєте, а тому контролюєте.

3. Спільне проведення часу Це здорово, якщо у вас є спільні захоплення: наприклад, ви разом ходите в басейн або любите велосипедні прогулянки. Але відносини не можуть бути успішними, якщо ви тінню ходите за своїм партнером і змушуєте себе цікавитися усіма його хобі. Коли він йде пограти в баскетбол зі своїми друзями, ви йдете за ним. Коли він хоче подивитися футбольний матч в барі, ви робите те ж саме, навіть якщо терпіти футбол не можете. В чому причина? Ви занадто ревниві, і боїтеся, що партнер може там когось зустріти.

4. Перевірка повідомлень партнера Коли партнер дзвонить комусь, ви відразу ж питаєте його, з ким він розмовляє. Це може виглядати досить безневинним питанням, але якщо ви це робите постійно, це з часом починає виводити з себе. Крім того, ви не соромитеся перевіряти його телефон, коли він виходить з кімнати, щоб упевнитися в його чесності і вірності.

5. Контроль його витрат Надто ревниві люди не будуть соромитися перевіряти, на що їх партнер витрачає гроші, і чи не придбав він що-небудь підозріле, типу подарунків, одягу або навіть ночі в готелі! Якщо у вас немає доступу до його банківського аккаунту, то ви, ймовірно, перевіряєте його гаманець і ретельно вивчаєте всі чеки. Жахливо токсична поведінка!

6. Єхидні коментарі

Всі ми хочемо добре виглядати в очах своїх партнерів. Однак, коли ви помічаєте найменшу зміну в його поведінці і звичках, які можуть свідчити про те, що він почав трохи більше дбати про себе, то ви сходите з розуму! Ви починаєте допитувати партнера, чому він купив такі дорогі сорочки, і навіщо він раптом змінив свій парфум. Ви не вірите, коли він говорить, що це тільки для вас, і ви не бажаєте оцінювати його зусилля.

7. Обмеження контактів з друзями Нездорові ревнощі часто пов'язані з обмеженнями, які ви накладаєте на його спілкування з друзями. Ви просто підозрюєте, що його старий друг - це, насправді, прекрасна і спокуслива панянка, з якою він відправляється прямо в готельний номер замість того, щоб грати в гольф. Ви хочете, щоб він повертався з роботи без зволікання і проводив вільний час тільки з вами. Будьте готові, що в результаті такого пресингу ваш партнер дуже скоро зникне, адже ніхто не любить, коли їх свободу обмежують.

8. Недовіра Що б ваш партнер не говорив вам, ви думаєте, що він бреше. Як би він не намагався щось пояснити, ви все одно не йому не вірите, а віддаєте перевагу самостійно перевіряти, наскільки він чесний з вами. Ось чому ви часто телефонуєте його друзям і, наприклад, питаєте, чи був він дійсно з ними минулого вечора.

9. Його колишні партнерки Колишні партнерки - це просто невдале минуле для нього, але не для вас. Тим не менш, вони все ще ваші найлютіші вороги і його потенційні коханки. Ваші нездорові ревнощі не дозволяють вам прийняти те, що він більше не цікавиться ними і тепер любить тільки вас. Ви часто розпитуєте його про них і цікавитеся, чи підтримує він з ними зв'язок. Якщо ви робите це регулярно, ви можете самі підштовхнути партнера до такої думки, оскільки він згадає, що з колишньою подругою життя було простіше і щасливіше.