Порошенко закликав телеканал «Прямий» і надалі зберігати проукраїнський курс.

П’ятий президент Петро Порошенко на зустрічі із журналістським колективом "Прямого" каналу закликав і далі зберігати проукраїнський курс.

Порошенко також запропонував медійникам "Прямого" розробити Угоду про засади редакційної політики – за зразком тієї, яку 18 років тому Порошенко підписав із журналістами 5 каналу.

"Я тут для того, щоб подякувати всьому журналістському колективу і всім глядачам "Прямого" каналу, бо сьогодні це лідер інформаційного мовлення і тут працюють справжні патріоти. Це проукраїнський, державницький, але не опозиційний канал. Бо ви – проукраїнські журналісти, і ви точно проводите проукраїнську політику. Проводите – і я дуже дякую за це – вже багато років політику протидії російському інформаційному впливу в інформаційному полі України. Це є ваша робота, і те, що ви є лідерами, означає, що вас дивляться і вам довіряють", – наголосив Порошенко.

"Ми маємо забезпечити захист українськості в інформаційному ефірі країни. Бо крім вас і деяких ваших колег, яким я дуже вдячний, на сьогодні це мало хто робить. На жаль", – констатував Петро Порошенко.

"Я прошу трудовий колектив, журналістський колектив підготувати документ «Основи редакційної політики» для того, щоб ми узаконили наші стосунки з позиції захисту прав журналістів, захисту свободи слова. Ми маємо продемонструвати відмінність від того, як це роблять інші канали",- зазначив Порошенко.

Він також подякував колективу "Прямого" за те, що майже 2 роки канал працює в умовах шаленого тиску з боку влади.

"Майже 2 роки канал знаходився і продовжує знаходитись під шаленим кримінальним злочинним тиском влади. Це – символ наступу на свободу слова. Всі пам’ятають, коли була інавгурація Зеленського – 20 травня 2019 року. Але не всі знають, коли була порушена перша кримінальна справа – не проти каналів Медведчука – на це їм потрібно було 2 роки. А 19 травня 2019 року перше, що зробив Зеленський на своїй посаді – він дав доручення Трубі знищити Прямий канал", – зазначає Петро Порошенко.

"І ви не здалися, попри тиск, спробу арештів рахунків, обшуки, тиск на журналістів", – зауважив Порошенко.

Нагадаємо, телеканал "Прямий" змінив власника. Відтепер кінцевим бенефіціаром мовника є фонд "Прайм Ессетс Кепітал" – структура, яка на 100% належить лідеру "Європейської солідарності", п'ятому Президенту Петру Порошенку.

5 канал

«5 канал» - актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу

https://www.5.ua/

Новини по темі
Львівська райрада достроково припинила повноваження депутата Любицького, який продав канал медіахолдингу Медведчука.

Львівська райрада достроково припинила повноваження депутата Любицького, який продав канал медіахолдингу Медведчука.

Вчора, 5 березня, під час планарного засідання Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата від ВО "Свобода" Романа Любицького, який продав канал "Перший незалежний" групі кума Путіна Медведчука.

Цензор.НЕТ

8 танків терористів зафіксовано поза межами встановлених місць зберігання на Луганщині.

8 танків терористів зафіксовано поза межами встановлених місць зберігання на Луганщині.

Збройні формування РФ та її найманці продовжують грубо ігнорувати мирні домовленості, розміщуючи озброєння і військову техніку поза межами встановлених місць зберігання.

Цензор.НЕТ

Рабінович, ЛГБТ та  «русский мир» : гучні факти про агента впливу, Чесна політика.

Рабінович, ЛГБТ та «русский мир» : гучні факти про агента впливу, Чесна політика.

В українському парламенті є свій Остап Бендер – людина з наново переписаною біографією. Ідеться про депутата від ОПЗЖ Вадима Рабіновича. Він ризикує на власній шкірі відчути, як держава має захищати свої інтереси від колаборантів та зрадників. Чит...

Чи були шанси захистити Крим від окупації

Чи були шанси захистити Крим від окупації

У березні 2014 року проукраїнські активісти організували низку мирних акцій. Під час кримського спротиву напередодні невизнаного "референдуму" під дулами російських солдатів – події розгортались дуже швидко. Читати на сайті:

Судді Майдану можуть отримати посади у ВРП, Честь і НЕчесть.

Судді Майдану можуть отримати посади у ВРП, Честь і НЕчесть.

Україні необхідні прозорі та об'єктивні інституції, які забезпечуватимуть добір суддів, скрупульозно перевірятимуть їх на доброчесність та професійність. Водночас тих, хто порушить правила суддівської етики чи інші норми законодавства – позбавляти...

Такое грязное слово товарищ 060321

Такое грязное слово товарищ 060321

«Заповіт» Шевченка став останньою краплею для арешту/Мирослав Маринович/Шевченківські дні/Без гриму.

«Заповіт» Шевченка став останньою краплею для арешту/Мирослав Маринович/Шевченківські дні/Без гриму.

Президент Зеленський – більшовик чи націоналіст? Чи буде вакцинуватися від Covid-19 Мирослав Маринович? Чи змінила пандемія суспільство? Відверті відповіді на ці та інші питання - вже зараз від Мирослава Франковича Мариновича: правозахисника, публ...

050321 Строительство дома в Канаде. Начало создания каркаса дома. Framing in the rain

050321 Строительство дома в Канаде. Начало создания каркаса дома. Framing in the rain

День1 День1 День 2 День 3 День 4-5 День 6-7 День 9-10 День 10-11 День 12-14 День 15-17 День 18 День 19-26 День 27-32 День 33 День 34-42 День фундамента 2021 год эпизод антиКрым Гидроизоляция Фундамента Гидроизоляция Фундамента продолжение Засыпка ...