Блюзовий хлопчик з Біл-стріт. Google присвятив дудл Бі Бі Кінгу

2

Сьогодні, 16 вересня, виповнюється 94 роки з дня народження всесвітньо відомого американського блюзового гітариста та вокаліста Бі Бі Кінга. Google присвятив музикантові новий дудл.

Щоб вшанувати пам'ять відомого блюзмена, художник Стів Спенсер і аніматор Найл Лавандерос створили анімаційне відео під музику Бі Бі Кінга.

Бі Бі Кінг, справжнє ім'я якого - Райлі Бі Кінг, народився 16 вересня 1925 року. Спочатку фермер грав на гітарі тільки у вільний час, а першу спробу почати музичну кар'єру зробив, приїхавши в Мемфіс в 1946-му. Через кілька місяців, він повертається в рідний Міссісіпі, де працює на місцевій ритм-н-блюзовій радіостанції, де отримує прізвисько «Блюзовий хлопчик з Біл-стріт» (Beale Street Blues Boy), яке пізніше скорочується до ВВ.

У 1949 році Бі Бі Кінг випускає свій дебютний сингл Miss Martha King, який погано приймають профільні ЗМІ. Але вже через кілька років, в 1950-х, його ім'я стало одним з найвідоміших в ритм-н-блюз, а сам він випускає хіт за хітом.

Ім'я Бі Бі Кінга вписано в Зал слави блюзу і Зал слави рок-н-ролу, а також в список 100 кращих гітаристів всіх часів за версією журналу Rolling Stone. До 70-річного віку він щорічно виступав на 250-300 концертах.

Помер легендарний музикант 14 травня 2015 року уві сні.

Новини по темі

Як Роберт Патрік дощ зачаклував: режисер «Захара Беркута» про містику на змінальному майданчику (Відео).

1

Всього було організовано 50 знімальних змін, близько половини яких – нічні

У Львові напрацьовують концепцію першої Муніципальної галереї.

1

Місто розпочало роботу над проектом Муніципальної галереї на вулиці Стефаника, 11. З 21 жовтня 2019 року була затверджена робоча група експертів та культурних діячів для підготовки концепції нового простору, яка вже активно працює над проектом. Пр...