Лицо демократии в Украине

“Это были выстрелы в демократию и в будущее Украины”, — сообщает нам Андрей Ермак.

Ну, я в принципе, догадывался, что будущее Украины выглядит так себе… хреновасто выглядит, если быть точным. И, в принципе, я догадывался, что лицо демократии в Украине довольно неприглядное.

Но всё же давайте освежим в памяти.

Итак, как же выглядит лицо демократии в Украине.

Это когда ты идёшь в президенты, а бизнес свой передаёшь другану. И это, конечно, намного лучше, чем передать бизнес в слепой траст, как сделал Порошенко. Потому что Порошенко должен был продать бизнес, а деньги раздать бедным, и только потом идти в президенты. А тебе можно просто переписать бизнес на другана, и это типа норм.

И потом привести другана поближе к власти, чтобы он занимал пост советника, но вместо этого: а) крышевал потоки, б) занимался съёмками “Квартала”. Проекты которого ты продаёшь в Россию, которая убивает наших солдат. Но это не бизнес на крови, это другое.

И потом когда в твоего другана стреляют, ты вызываешь полицию, милицию, ВДВ, КГБ, Никиту Карацупу верхом на овчарке, вертолёты летают и составляют воображаемый портрет стрелявшего. Потому что ничего личного, это просто бизнес. Твой. Записанный на другана.

И потом дяденька, чей брат торговал державними посадами, и это видно на видео, но не удалось там разглядеть состав преступления, выходит в телевизор и рассказывает, что, де, стреляли нам в реформы, вот на левой царапина от пули, смотрите.

Вот так выглядит лицо демократии в Украине.

Потому что мы не доросли нихрена до демократии походу. Не выросла пока демократичность. По уровню развития демократии мы, походу, ближе к ё*аным обезьянам, которые запрещают женщинам из дома выходить, чем, скажем, к Швейцарии. Женщин в паранджу пока, конечно, не одеваем, но мы пока и Тягнисрака не выбрали или там монокоалицию партии “Традиции и палкой по хребтине”, так что ещё не вечер.

Истинно говорю вам, Украина просто не доросла до демократии пока. Ещё только гражданские свободы на лобке показались недавно, рано ещё в демократию.

Я думаю, наш потолок — конституционная монархия. Тоже придётся попотеть, потому что часть страны всё-таки освоила только рабовладельческий строй. Но шанс есть.

А с демократией хреново совсем шансы выглядят, понимаете?
Потому что вона, обличчя украинской демократии щерится в объектив на фотке.


А уявляєте, якщо одного разу виявиться, що Зеленський офіційно ніде не працює? Не буде відповідного підпису, чи печатка на документі не там стоятиме? І все, що він сьогодні підписує, приймає, оголошує, виявиться мильною бульбашкою? Черговим затягнувшимся сезоном серіалу.

А хто він, Шефір? Просто друг Зеленського? Звичайна пересічна людина з робітничого 95-го кварталу Кривого Рогу? Селебриті, блогер, артист розмовного жанру, кінорежисер низькопробних російських фільмів?

І заради нього на вуха поставлені сотні правоохоронців, ООН, ФБР, збільшено кортеж Зеленського, посилена охорона державних установ. Мільйони грошей витрачаються на пошуки того, хто налякав друга президента!

Це ж не може бути правдою! Це ж якась глава з утопічного роману чи британського телесеріалу. Не може такого бути, щоб ціла країна так легко вірила та йшла за комплексами найвеличнішого, переймалася долею його друзів із батьківського двору та готова була з власних кишень за це все платити.

Платити не тільки грошима, але й свободою, даруючи Зеленському диктаторські повноваження та сліпо вірячи в його надлюдську доброту. Адже саме для цього була зрежисована вся ця вистава з нападом, порятунком та розслідуванням.

Post Views: 2

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі
Люди за бортом

Люди за бортом

Чи стане криза в парламенті приводом для активізації різних політичних кіл

Український тиждень

Зеленський скликає позачергове засідання Ради: що розглянуть.

Зеленський скликає позачергове засідання Ради: що розглянуть.

Президент України Володимир Зеленський скликає позачергове засідання Верховної ради. Орієнтовно, воно відбудеться 21 жовтня. Про це повідомляє прес-служба партії “Слуга народу”. Зокрема, Зеленський просить парламентарів розглянути пита...

Народна Правда

Заяви про те, що закон про олігархів має підписувати Разумков, не відповідають дійсності.

Заяви про те, що закон про олігархів має підписувати Разумков, не відповідають дійсності.

Заяви про те, що закон про олігархів має бути підписаний тим головою Парламенту України, за якого він приймався, не відповідають дійсності. Жодна стаття Регламенту і Конституції України не передбачає такий порядок дій.

Цензор.НЕТ

Призначення Зеленським суддів КС завдасть серйозного удару міжнародним відносинам і іміджу України.

Можливе призначення Зеленським суддів КСУ на неіснуючі вакансії не тільки руйнує інституції з потенційними серйозними наслідками для державності. Це завдасть серйозного удару й міжнародним відносинам, і іміджу України.

Цензор.НЕТ

У KSE спрогнозували спад захворюваності на COVID-19 в Україні.

У KSE спрогнозували спад захворюваності на COVID-19 в Україні.

В Україні фіксують стрімке зростання захворюваності на коронавірус. Однак початок спаду поточної хвилі COVID-19 за тривалістю, ймовірно, буде аналогічним як у 2020 році. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twi...

Погоджувальна рада 18.10.2021

Погоджувальна рада 18.10.2021

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України

Чи зашкодить угода про «відкрите небо» вітчизняним авіаперевізникам?.

Чи зашкодить угода про «відкрите небо» вітчизняним авіаперевізникам?.

Програма ПолітикаUA 18.10.2021 Гість студії: Василь Шевченко, перший заступник Міністра транспорту та зв'язку України (2008-2010 рр.) Тема: Угода з ЄС про «відкрите небо» 0:00 - Початок 0:43 - Угода про «відкрите небо». Міжнародні авіаперевізники ...

Якою буде вартість газу для українців під час опалювального сезону?.

Якою буде вартість газу для українців під час опалювального сезону?.

Програма ПолітикаUA 18.10.2021 Гість студії: Кристина Ненно, експерт в сфері ЖКГ Тема: Опалювальний сезон 0:00 - Початок 0:52 - Опалювальний сезон. РНБО планує ухвалити рішення про держрегулювання цін на газ. 10:05 - Для кого буде відчутним газове...

США и Китай обменялись запусками ракет / ЕС давит на Путина через Лукашенко / ОБСЕ уходит с Донбасса.

США и Китай обменялись запусками ракет / ЕС давит на Путина через Лукашенко / ОБСЕ уходит с Донбасса.

Сегодня на стриме "Теории заговора" вместе с @Печий News поговорим о следующем: США и Китай обменялись запусками ракет: США направит войска к границам России; ЕС давит на Путина через Лукашенко; ОБСЕ уходит с Донбасса: что дальше? 24 Канал онлайн ...

У Львові утворилися довжелезні черги людей, які прагнуть вакцинуватися.

У Львові утворилися довжелезні черги людей, які прагнуть вакцинуватися.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал