"Єдине, на що не зможу відреагувати, – це некролог". Москаль чекає, що буде мішенню для критики під час президентських виборів

Гордон 1


Голова Закарпатської обласної державної адміністрації, голова територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Геннадій Москаль в інтерв'ю "Укрінформу" від 12 липня запевнив, що не буде використовувати свою посаду для впливу на президентські вибори в регіоні.

"Ми будемо робити все в межах чинного законодавства, тобто не використовуючи адмінресурс, не набираючи полків нових членів партії – але ми будемо боротися за те, щоб наш лідер, нинішній президент [Петро Порошенко] переобрався на другий термін. Але ми не будемо заважати іншим", – запевнив він.

За словами чиновника, "люди асоціюють владу насамперед із тим, що не зроблено".

"Опозиції у цьому сенсі набагато вигідніше йти на вибори, бо вони завжди критикують. А найкращого способу виграти вибори, ніж критика чинної влади, ніхто ще у світі не вигадав. Тут, на Закарпатті, у цьому сенсі я буду мішенню, і я готовий до критики. Я щеплений досвідом", – пояснив Москаль.

Голова Закарпатської ОДА зізнався, що "не здивується навіть статтям, як він їсть дітей".

"Єдине, на що не зможу відреагувати, – це некролог, бо не прочитаю. Усе інше – робочі моменти. Я не повинен подобатися всім закарпатцям. Є пропозиції, претензії – приходьте, будемо розмовляти. Я говорив, що зі свого кабінету ще нікого не вигнав", – резюмував він.

Чергові вибори президента України заплановано на 31 березня 2019 року.