Вчені навчили свиней грати у відеоігри: фото, відео.

Спочатку вчені навчили тварин наближатися до монітора і керувати джойстиком мордою

Американські вчені Університету Пердью (Purdue University) з'ясували, що деякі види свиней мають когнітивні здібності, і навчили їх грати у відеоігри за допомогою джойстика.

Результати дослідження опубліковані в журналі Frontiers in Psychology.

Під час експерименту брали участь дві йоркширські свині Гамлет і Омлет, а також дві мікросвинки Ебоні і Айворі породи панепінто.

Спочатку вони навчили тварин наближатися до монітора і керувати джойстиком мордою. Потім тваринам показали, як грати в відеогру, мета якої полягала в переміщенні курсора до чотирьох різних стінок на екрані.


fpsyg-12-631755-g001

Всі чотири свині зрозуміли завдання, їх когнітивні показники «відповідали за рівнем нелюдським приматам», проте спритність була набагато нижче.

«Для тварини нелегко усвідомити, що дія, яку вона виконує, впливає на ситуацію в іншому місці. Те, що свині можуть робити це в якійсь мірі, має змусити нас замислитися над тим, чому ще вони здатні навчитися і як таке навчання може вплинути на них», - зазначив провідний автор дослідження доктор Кендіс Кроун (Candace Croney), професор Університету Пердью і директор Центру науки про добробут тварин.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
Прощай дурачок 060321

Прощай дурачок 060321

Українська Спілка Блогерів

«Щоб жінки були нормальними»: підслухані та вирвані з контексту думки напередодні 8 березня.

«Щоб жінки були нормальними»: підслухані та вирвані з контексту думки напередодні 8 березня.

Народна прикмета: довкола багато тюльпанів — чекай на 8 березня. День боротьби за жіночі права чи весни і жіночої вроди? Думки людей, як завжди, різняться. Ми проїхалися столичним трамваєм, покрутилися біля яток з квітами, щоб зрозуміти, з яким на...

Любитель випити та шанувальник жінок: біографія справжнього Шевченка - ч.

Любитель випити та шанувальник жінок: біографія справжнього Шевченка - ч.

СРСР – перетворив Шевченка на суворого, страшного, ненависного учням шкіл бронзового ідола. Таким же важким і нудним для шкільного вивчення Шевченко чомусь залишається і сьогодні. У чергову річницю Тараса Машина часу пропонує вам біографію справжн...

56,000 Музыкальная пауза -Тень твоей улыбки 070321

56,000 Музыкальная пауза -Тень твоей улыбки 070321

The shadow of you smile Vocal - Inga Guitar - Michael (Faust)

Модернізована контрабанда із GPS трекерами,  Кордон.

Модернізована контрабанда із GPS трекерами, Кордон.

2017 році управління по боротьбі з наркотиками Мінюсту США повідомило: що GPS-трекери взяли на озброєння наркоторговці. Україні не відстає. За останні пів року тільки на Волині зафіксовано близько десятка схованок із навігацією. Читати на сайті:

Перша офіційна пара СРСР: Павло Дибенко і Олександра Коллонтай - Машина часу.

Перша офіційна пара СРСР: Павло Дибенко і Олександра Коллонтай - Машина часу.

Завдяки йому з’явилося так зване “свято” 23 лютого, завдяки їй - 8 березня. Обоє вони були етнічними українцями і обоє взяли участь у завоюванні України більшовицькою Росією. Перша офіційна пара Радянського Союзу. Павло Дибенко і Олександра Коллон...