Резніков назвав теми засідання тристоронньої контактної групи по Донбасу.

<span>Олексій Резніков зазначив, що рішення про створення може бути прийнято після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ</span> - Резніков назвав теми засідання тристоронньої контактної групи по Донбасу

Олексій Резніков зазначив, що рішення про створення може бути прийнято після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ

Підгрупи працюють з вівторка і продовжать роботу до четверга включно

Засідання ТКГ в Мінську буде проходити по відеозв'язку, головними темами будуть - припинення вогню, розведення сил і засобів, гуманітарні питання. Про це заявив представник України в політичній підгрупі ТКГ в мінській ТКГ Олексій Резніков.

Резніков зазначив, що підгрупи працюють з вівторка і продовжать роботу до четверга включно.

«Наскільки мені відомо від моїх колег з інших підгруп, зважаючи на епідемію коронавірусу все відбувається у форматі конфколл - відеозв'язку. Підгрупи працюють з вівторка і продовжать роботу до четверга включно», - розповів він.

За його словами, на порядку безумовне припинення вогню, розведення сил і засобів, гуманітарні питання, в тому числі доступ міжнародних організацій на тимчасово окуповані Росією території України.

Нагадаємо, Резніков розповів, що рішення про створення консультативної ради з ОРДЛО може бути прийнято після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що створення Консультативної ради з представниками окупованих територій Донбасу може статися під час наступної зустрічі ТКГ у Мінську. Відзначимо, зустріч була запланована на 25 березня. За його словами, наявний документ, який з'явився після останнього засідання ТКГ у Мінську, є тільки декларативним, а не остаточним.

Нагадаємо, 13 березня на засіданні контактної групи щодо врегулювання на Донбасі сторони домовилися про створення органу, який зафіксує суб’єктність окремих районів Донецької та Луганської областей.

Частина народних депутатів фракції «Слуги народу» звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням не допустити створення Консультативної ради у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську. Відповідне звернення підписали вже 40 нардепів фракції.

Новини по темі

Прибуток банків на початку року зріс майже вдвічі

У січні 2020 року прибуток українських банків становив 15,9 млрд грн, що в 1,8 рази більше, ніж роком раніше.

1

Ми ухвалюємо бюджет надзвичайної ситуації.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що відредагований бюджет - це бюджет надзвичайної ситуації.

1

В Україні запустять освітній онлайн-курс із пошуку роботи.

"Освітній курс з пошуку роботи та "Сучасне резюме онлайн" планують запустити в Україні 10 квітня.

1

Україна не може собі дозволити пів року не працювати.

Уряд розуміє, що в людей немає можливості довго "просто сидіти вдома", і тому карантин через коронавірус, можливо, буде значно послаблено менш ніж через два-три місяці після його введення: потрібно запускати економіку країни.

1

Президент не має реагувати на кожен пост у фейсбуці. про публікації «слуги народу» Лероса.

Президент Володимир Зеленський не збирається реагувати на скандал з оприлюдненням відеозаписів, на яких брат глави Офісу Президента Денис Єрмак обговорює призначення на державні посади.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie