«Закарпатгаз Збут» звернувся до Міненерго з проханням не допустити зривів постачання газу.

<span>З метою забезпечення безперервного газопостачання для населення&nbsp;&laquo;Закарпатгаз Збут&raquo; звернувся до найбільшої газовидобувної компанії країни АТ &laquo;Укргазвидобування&raquo;&nbsp;</span> - «Закарпатгаз Збут» звернувся до Міненерго з проханням не допустити зривів постачання газу

З метою забезпечення безперервного газопостачання для населення «Закарпатгаз Збут» звернувся до найбільшої газовидобувної компанії країни АТ «Укргазвидобування»

Питання формування ресурсу газу для населення після 1 липня залишається невирішеним

До Міністерства енергетики України звернувся ТОВ «Закарпатгаз Збут» з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу закарпатцям.

Як відомо, 1 липня 2020 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №867 від 19.10.2018 року закінчується період дії спеціальних обов'язків щодо постачання природного газу населенню за регульованими цінами. Протягом дії ПСО НАК «Нафтогаз України» був зобов’язаний формувати ресурс газу для забезпечення потреб населення.

Питання формування ресурсу природного газу для забезпечення потреб населення після 1 липня 2020 року наразі залишається невирішеним. Уряд досі не встановив чітких і прозорих механізмів, за допомогою яких постачальники природного газу для населення зможуть мати рівний доступ на ринкових умовах до ресурсу АТ «Укргазвидобування».

На думку керівництва «Закарпатгаз Збуту», потреби населення необхідно покрити за рахунок ресурсу, що видобувається АТ «Укргазвидобування» і є достатнім для забезпечення цієї категорії споживачів. Зокрема, обсяг споживання газу побутовими споживачами складає на рік 8,0 млрд. кубометрів, а обсяг видобутку газу АТ «Укргазвидобування» 14,9 млрд. кубометрів.

З метою забезпечення безперервного газопостачання для найбільш вразливої категорії споживачів – населення – і недопущення кризової ситуації на ринку природного газу ТОВ «Закарпатгаз Збут» звернувся до найбільшої газовидобувної компанії країни АТ «Укргазвидобування» з пропозицією укласти договір купівлі-продажу природного газу на період липень 2020 - березень 2021 року.

Від початку 2020 року ціна природного газу знизилася більш ніж вдвічі і низький рівень цін на газ був однією з передумов відкриття ринку та впровадження ринкових цін для населення. На тлі пандемії Covid-19, спаду промислового виробництва і в цілому рівня споживання енергоресурсів в країні очікувалося, що ціна на природний газ не буде підвищуватися в найближчі місяці.

З цієї причини у компанії занепокоєні тим, що НАК «Нафтогаз України» вийшов на ринок з пропозицією для комерційних споживачів закуповувати природний газ у липні за ціною, що значно вища, ніж була у червні. Зі свого боку, компанія бере на себе зобов’язання і надалі сумлінно працювати зі своїми клієнтами, надаючи їм якісні послуги.

Новини по темі

Вибори у Польщі. Посол Андрій Дещиця про наслідки для України

«Можливо, це добре, що під час кампанії кандидати не розігрували українську карту»

1

В Іспанії затримали банду квартирних аферистів з України.

Операція із затримання шахраїв проводилася в Барселоні, Оспіталет-де-Льобрегат і Віласар-де-Мар

1

Цього тижня Рада розгляне кандидатів на посади віце-прем’єра і глави АМКУ.

«Слуга» назвала імена кандидатів, однак претендента на крісло глави НБУ поки немає

1

У Польщі заарештували українку: жінку звинувачують у підпалі торгового центру.

Раніше жінка вже здійснювала два інші злочини в цьому ж торговельному центрі

1

У Дніпрі застрелилась 30-річна поліцейська

Після пострілу жінка залишалася в живих і була доставлена до лікарні, але медики не змогли врятувати її життя

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie