Трамп втратив за час пандемії 1 млрд доларів – Forbes.

Ринкова вартість багатьох активів президента США суттєво знизилася через коронавірус і зниження рівня ділової активності.

Стан президента США Дональда Трампа, згідно з оцінками Forbes, у березні зменшилася на 1 млрд доларів. Аналітики видання підрахували, як змінилася ринкова вартість нерухомості та інших активів, що належать Трампу, в умовах пандемії COVID-19, карантину і пов'язаного з цим зниженням рівня ділової активності в США і світі в цілому.

Найбільші втрати пов'язані з падінням вартості офісної і торгової нерухомості Трампа в Нью-Йорку і Сан-Франциско: до пандемії її оцінювали в 1,9 млрд доларів, зараз вона коштує 1,2 млрд. Тут американський президент втратив найбільше – близько 700 млн доларів.

Стали коштувати менше й інші активи Трампа: понад 500 об'єктів житлової нерухомості у п'яти штатах, готельні комплекси у Вашингтоні та Майямі, брендування і управління готелями Гаваях і за кордоном, а також гольф-клуби в США і Євросоюзі.

160 млн доларів Трамп зберігає на банківських рахунках – їх вартість залишається незмінною. Видання зазначає, що президент США давно позбувся цінних паперів, втративши тим самим можливість заробити на фондовому ринку. Однак, як показала практика, доларові рахунки виявилися надійнішою інвестицією.

Читайте також: Шестеро українців увійшли до рейтингу мільярдерів Forbes

За підрахунками аналітиків видання, місяць тому статк Дональда Трампа перевищували 3,1 млрд доларів. До кінця березня ця сума зменшилася до 2,1 млрд доларів. Оцінна вартість активів Трампа змінюватиметься в залежності від загальної економічної кон'юнктури і ситуації на ринку нерухомості.

Новини по темі

ВООЗ спрогнозувала подальший розвиток пандемії

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає безпідставними розмірковування, що до другої хвилі пандемії є ще кілька місяців. І надто оптимістичними – що зараз хвороба вже минає. Про це заявив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в обла...

1

Іспанія з 1 липня скасує карантин для іноземних туристів.

Уряд Іспанії скасував одну з величезних перешкод для продажу туристичних послуг

1

Байден вперше з’явився на публіці після двох місяців самоізоляції через пандемію — відео.

Суперник Дональда Трампа на президентських виборах, ексвіце-президент США Джо Байден вперше з’явився на публіці після самоізоляції, в якій він перебував протягом двох місяців через пандемію.

1

Польська мережа супермаркетів видала українські огірки за місцеві, щоб збільшити попит.

Мережа супермаркетів Biedronka видала завезені з України огірки за польські. Тепер торговцям загрожує штраф у розмірі понад 1,5 млрд євро.

1

Фармкомпанії відмовилися від розробки вакцин проти коронавірусів у 2017 році – The Guardian.

Найбільші фармацевтичні компанії не підтримали пропозицію Єврокомісії.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie