Подання генпрокурора на депутата Дунаєв передали в Регламентний комітет

Дзеркало Тижня
Подання генпрокурора на депутата Дунаєв передали в Регламентний комітет

Розгляд подання на депутатів у Верховній Раді зазвичай розглядається близько трьох тижнів.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій передав в Регламентний комітет подання генерального прокурора про позбавлення депутатської недоторканності народного депутата з "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва.

"Як тільки надійшло подання у Верховну Раду України, так я його розписав на профільний комітет", - сказав він у коментарі агентству УНІАН.

Раніше повідомлялося про те, що генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання про надання згоди Верховної Ради на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Сергія Дунаєва. Згідно з текстом подання, Дунаєв, будучи народним депутатом України, подавав завідомо недостовірні відомості у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

Читайте також: Законопроект про скасування депутатської недоторканності проголосують на поточній сесії - Парубій

Співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко заявив, що подання генерального прокурора України Юрія Луценка зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Сергія Дунаєва є політично вмотивованим.

Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram