Як коронавірус змінив роботу медиків швидкої допомоги .

З початком пандемії коронавірусу бригади саме цієї київської підстанції мають забезпечувати евакуацію до лікарень хворих з підозрою на коронавірус. Інші виклики ці бригади не обслуговують. Водіям заборонено виходити з машини "швидкої" та напряму контактувати з лікарями, якщо ті обслуговують коронавірусний виклик. Лікар та фельдшер мають все робити самі. Ось, як це відбувається:


Новини по темі

Уряд України скоротить зарплати високопосадовцям

Уряд України пропонує вдвічі скоротити чиновникам заробітну плату, яка більша за 10 "мінімалок". Крім того, планується скоротити зарплату керівникам та членам наглядових рад державних підприємств.

1

Бундесвер виводить з Іраку частину військ через коронавірус.

Бундесвер почав виводити частину своїх військ з Іраку через пандемію нового коронавірусу. Перших військових вже доправили до Німеччини.

Таліби відмовилися від переговорів з делегацією афганського уряду.

Сформована урядом Афганістану делегація не представляє всі сторони конфлікту в країні, наголосили в радикальному ісламістському русі "Талібан".

В Іспанії за добу нарахували майже 840 жертв COVID-19.

Попри жорсткі обмеження та заходи уряду, 28 березня в Іспанії від коронавірусу померли 838 осіб, що стало новим максимальним числом жертв COVID-19 за добу в цій країні.

Міністра фінансів землі Гессен знайшли мертвим

Тіло 54-річного Томаса Шефера виявили на залізничних коліях. Найімовірніше, політик вчинив суїцид, припускають слідчі.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie