Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Кімнатні рослини і прикмети: Мехеда пояснив, як вони впливають на людей.

Деякі рослини вважаються оберегами, які захищають людину або дім, в якому вона живе, від негативної енергетики, наприклад, всі рослини з шипами і водяна лілія. Грошове дерево також корисно мати в домі.

Про це ексклюзивно OBOZREVATEL розповів астролог, нумеролог Ігор Мехеда. Він перерахував найбільш популярні народні повір'я, пов'язані з рослинним світом.

  • Всі рослини, що мають шипи, вважаються оберегами від негативної енергетики. До них відносяться як живі, так і засушені – від троянди до кактуса і будяків.

Всі рослини з шипами захищають від негативної енергетики.
  • Біла лілія (одолень-трава) вважається потужним засобом від будь-якого зла. Її прийнято знаходити в купальські ночі (21-22 червня і 6-7 липня) і залишати в домі в якості оберега на рік.

  • Засушена конюшина (не обов'язково чотирипелюсткова) приносить удачу.

  • Засушені водорості з дна річок можуть змінити долю на краще, тому в повір'ях їх називають "рок-трава".

Засушені водорості змінюють долю на краще.
  • Рута і волошка сприяють глибокій медитації, а полин очищує енергетику приміщення.

  • Грошове дерево вважається сприятливою рослиною, воно підтримує енергетику власника, а значить, і його працездатність.

Мехеда додав, що загалом всі рослини, які є в домі, сприятливі в тій чи іншій мірі. "Вони допомагають отримати доступ до енергії творіння, яка дуже потрібна для креативних рішень в бізнесі", – пояснив він.

Як писав OBOZREVATEL, раніше Ігор Мехеда розповів про прикмети, пов'язані з кішками. Зокрема, він розвінчав міфи, присвячені чорним котам.

Новини по темі
Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг народного депутата України Сергія Шахова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: