Зеленський доручив Кабміну розробити законопроєкти щодо врегулювання діяльності медіа в Україні.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розробити законопроєкти, що стосуються врегулювання діяльності медіа в Україні. Відповідний указ "Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави" №837/2019 глава держави підписав 8 листопада.

"Кабінету Міністрів ужити заходів щодо розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроєктів щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, передбачивши, зокрема, положення щодо вимог та стандартів новин, механізмів запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації, її спростування, заборони фізичним та юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні, а також передбачити посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію", – йдеться в документі.

Законопроєкти мають розробити до 31 грудня.

Указ, який містить низку інших розпоряджень у різних сферах, було підписано за підсумками наради 4 листопада з метою "забезпечення подальшого здійснення структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, продовження впровадження європейських стандартів життя, зміцнення держави".

Новини по темі

У справі про вбивство мальтійської журналістки Галіції затримали відомого бізнесмена.

За підозрою в убивстві мальтійської журналістки Дафни Каруани Галіції затримали бізнесмена Йоргена Фенеча, який є директором і співвласником бізнес-групи, яка уклала з урядом Мальти угоду на будівництво газової електростанції вартістю €450 млн. Не...

У Франції суд дозволив качкам крякати

У Франції чоловік подав у суд на сусідку через гучне крякання качок на її фермі. Суд у місті Дакс постановив, що зграя приблизно 60 качок і гусей шумить у допустимих межах.

Оголошено склад чоловічої збірної України на перший етап Кубка світу з біатлону.

На перший етап Кубка світу з біатлону, який відбудеться у шведському Естерсунді, у складі чоловічої збірної України поїдуть Артем Прима, Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко, Антон Дудченко і Тарас Лесюк.

Гончарук анонсував запуск системи, яка стежить за виконанням Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Глава Кабінету Міністрів України Олексій Гончарук заявив, що інформаційну систему моніторингу виконання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом було розроблено три роки тому на кошти європейських партнерів.

Путін заявив, що в нього немає жодних стосунків із Зеленським, оскільки вони не знайомі.

За словами президента РФ Володимира Путіна, президент України Володимир Зеленський може бути "симпатичною людиною".

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie