Англійський суд розгляне позов ПриватБанку до Коломойського в 2022 році.

Англійський суд встановив дату розгляду по суті позову ПриватБанку проти колишніх акціонерів на понад $3 млрд.

Високий суд Англії та Уельсу призначив розгляд по суті справи ПриватБанку проти колишніх акціонерів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 1 березня 2022 року.

Очікується, що розгляд справи триватиме від 10 до 13 тижнів, повідомили в ПриватБанку.

Відповідачі клопотали про відкладення розгляду справи принаймні до жовтня 2022 року, але суддя ухвалив, що всі сторони повинні бути готові розпочати слухання 1 березня 2022 року.

“У рішеннях, ухвалених під час дводенної наради про порядок розгляду справи, суддя Манн погодився з аргументами ПриватБанку щодо низки питань стосовно графіку розгляду справи та інструкцій щодо підготовки до розгляду. Уже тривалий час продовжується процедура підготовки до слухання по суті зі встановленими строками для різних її етапів, які необхідно пройти до початку розгляду справи всім сторонам”, – зазначили в ПриватБанку.

Всесвітній арешт активів пана Боголюбова та пана Коломойського залишається в силі і буде залишатися в силі до моменту винесення рішення після завершення розгляду справи.

Реклама

ПриватБанк впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться повернути суму, заявлену у позові, яка наразі складає понад $3 млрд (включаючи відсотки).

Довідка Finance.ua:

  • Позов банку стосується шахрайських дій стосовно кредитів на суму $1,9 млрд, які були використані для здійснення авансових платежів шести компаніям-відповідачам за «удаваними» договорами поставки, які «не могли бути виконані» та більше того, навіть не було жодного наміру на їхнє виконання. Вони були використані як прикриття для виправдання витоку величезних сум коштів із банка”.
  • $1,8 млрд були проведені через три англійські компанії.
  • Банк заявляє, що такі шахрайські дії завдали збитку на суму $1,9 млрд плюс проценти (що нараховуються у розмірі близько $500 в день), та залишається впевненим, що в кінцевому рахунку йому вдасться привести свої позовні вимоги до розгляду в суді Лондона.
Новини по темі

Частина українців залишилися без підвищення пенсій: чому не дали прибавки.

Пенсійний кур'єр опублікував пояснення

1 1

В Україні шахраї навчилися обманювати банкомати: досить один раз вставити карту.

Зловмисники виготовляють копії карт і знімають гроші

5 1

Українці можуть втратити все накопичене на старість: прогноз економіста.

Таку тривожну думку озвучив директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

2

Баланс тижня: прем'єр обіцяє десятиліття «економічного прориву», Нацбанк збільшує валютні резерви, а інфляція зростає.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв десятиліття «економічного прориву», Нацбанк збільшив міжнародні резерви до восьмирічного максимуму, а інфляція знову повернулася до зростання - такі головні економічні новини тижня, що минає (рос.)

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie