Apple попередила про тимчасовий дефіцит iPhone через коронавірус.

Компанія Apple, яка має велику частину виробництва в Китаї, оголосила про тимчасові обмеження для постачання своєї продукції через новий коронавірус COVID-19, який продовжує становити загрозу для світу.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, поширеному в понеділок.

“Постачання iPhone в усьому світі буде тимчасово обмеженим. І хоча виробничі площі з виготовлення iPhone розташовані за межами провінції Хубей, і всі вони знову відкриті, виробництво збільшується повільніше, ніж ми передбачали”, – зазначається в повідомленні.

В Apple зауважили, що “дефіцит постачання iPhone тимчасово вплине на доходи в усьому світі”. При цьому, в компанії підкреслили, що здоров’я й добробут їхніх працівників є першочерговим пріоритетом.

Ще один фактор, який негативно впливає на прибутки Apple, полягає в падінні попиту на продукцію в самому Китаї через обмеження, введені у зв’язку з новим коронавірусом. З усім тим, як зазначили в компанії, за межами Китаю попит клієнтів у на товари й послуги Apple на сьогодні залишається потужним і відповідає очікуванням.

У цьому ж контексті в компанії заявили, що “збільшують понад удвічі попередньо оголошені внески” на підтримку зусиль у боротьбі з поширенням вірусу COVID-19.

Як підкреслили в Apple, компанія почуває себе міцно, і зниження економічних показників є лише тимчасовим явищем для американської компанії.

Новини по темі

Бізнес не витримує карантин: половина протримається місяць, 6% вже закрилося.

Український бізнес не витримує коронавірусну кризу - мікробізнес уже закривається, а половина всього бізнесу в країні протримається ще тільки один місяць.

Голова ДПСУ запропонував вирішення проблеми безробіття мігрантів, що повернулись.

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко запропонував брати на військову службу трудових мігрантів, що повернулися в Україну.

1

51% підприємців здатні протриматися в умовах карантину не більше місяця (опитування).

Про це йдеться в результатах дослідження

1

Кому із медиків втричі збільшать оклад: перелік посад (інфографіка).

Медичні працівники України, зайняті лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів.

2

Українці продовжують скорочувати борги за комуналку.

Борги населення з оплати житлово-комунальних послуг у лютому скоротилися до 66,7 мільярда гривень.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie