Зеленський звинуватив у бідах України високосний рік.

Президент України Володимир Зеленський пов'язує всі труднощі, що виникли в країні в 2020 році, з тим, що цей рік високосний.

Як повідомляє УНН, про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області. Він зазначив, що в цьому році Україна переживає пандемію коронавірусу (COVID-19) і економічну нестабільність в зв'язку зі зміною керівництва Нацбанку.

Зокрема, Зеленський поскаржився на заклик колишньої глави НБУ Валерія Гонтаревої до МВФ не надавати підтримку Україні.

"Людей, які "допомагають" з-за кордону, – їх вистачає", – зазначив він.

При цьому президент запевнив підприємців, що знає, скільки через коливання курсу валют закрилося українських підприємств.

"І курс, і все інше, і COVID-19. Але ми вийдемо з цієї ситуації, все стабілізуємо. Такий, як то кажуть, найскладніший високосний рік", – підкреслив Зеленський.

Багато людей впевнені в несприятливій енергії високосного року. У народі примітили, що в такі роки падає рівень врожаю, підвищується смертність худоби, а людей супроводжують невдачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Глава Нацбанку Яків Смолій 1 липня подав у відставку, написавши заяву "за власним бажанням". Він заявив, що протягом тривалого часу на регулятора здійснюється "систематичний політичний тиск".

  • У свою чергу в НБУ заявили, що поважають рішення Смолія про відставку з поста глави регулятора і поділяють його застереження про "політичний тиск".

  • У МВФ заявили, що незалежність НБУ знаходиться в центрі програми, підтримуваної фондом, і ця незалежність має бути забезпечена і наступником глави правління Нацбанку.

Новини по темі

Andriy Starodub: ​«Увенчан профессиональной короной»: особовий герб Леоніда Кучми.

На відміну від заплутаної і маловідомої історії з проектом герба (для) Кравчука, про особовий геральдичний знак другого Президента, Леоніда Кучми, написано багато. Є навіть стаття у Вікіпедії. В ній дуже стисло викладено історію появи цього знаку ...

1

Andriy Starodub: ​Персональні герби Президентів України: Леонід Кравчук.

Протягом другої половини 1990-х-початку 2000-х в Україні відбувалось щось на кшталт гротескної «постановки» п’єси Мольєра «Міщанин у дворянстві» («Міщанин-шляхтич») :-). Пострадянська номенклатура почала активно «знаходити» докази свого шляхетного...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie