«Дарниця» додатково випустить 100 тисяч упаковок противірусного «Імустату» .

За словами голови ради директорів Darnitsa Group Дмитра Шимківа, для "Дарниці" пріоритетним завданням є максимально швидке забезпечення українців необхідними ліками. Тому компанія 26 березня почала додаткове виробництво 100 тисяч упаковок "Імустату", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини"

"Ми розуміємо, що ситуація сьогодні вимагає блискавичної реакції. Тому ми змінили наші виробничі плани і зробили пріоритетним випуск препаратів, що застосовуються для профілактики і лікування симптомів вірусних інфекцій. "Імустат" рекомендований дорослим для зменшення тривалості і тяжкості перебігу хвороби, полегшити її основних симптомів. Ми зробили все необхідне, щоб 26 березня почати виробництво додаткових 100 тисяч упаковок цього препарату", - підкреслив Шимків.

Він також додав, що про надходження лікарського засобу "Імустат" в аптеки країни "Дарниця" повідомить додатково.

Читайте також: "Дарниця" і Zagoriy Foundation передають апарати вентиляції легенів Київській лікарні швидкої допомоги

Нагадаємо, раніше "Дарниця" оголосила про плани випустити 1 млн упаковок препарату "Парацетамол-Дарниця", який також застосовується при лікуванні вірусних інфекцій.

"Імустат" - противірусний препарат, який випускається у формі таблеток. Рекомендований дорослим для зменшення тривалості та тяжкості протікання хвороби і полегшення її основних симптомів. Внаслідок застосування препарату знижується частота розвитку ускладнень, пов'язаних з грипом. "Імустат" малотоксичний і не чинить негативного впливу на організм людини.

Фармацевтична компанія "Дарниця" заснована в 1930 році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Частка "Дарниці" в 2019 році становила 13,76%. Стратегічні напрямки розвитку портфеля – кардіологія, неврологія і вирішення проблем болю. Бенефіціарами фармацевтичної компанії "Дарниця" є члени сім'ї Загорій.

Новини по темі

У період пандемії коронавірусу чинна влада демонструє авторитарний ідіотизм. про обмежувальні заходи в Україні.

Авторитарний ідіотизм - найгірше, що могло статися з Україною в період епідемії коронавірусу.

4 2

Прем'єр-міністр Великої Британії Джонсон із Covid-19 ліг до лікарні.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, у якого 10 днів тому підтвердили коронавірус, ліг до лікарні, як стверджують, для тестування.

1 23

В Ужгороді на COVID-19 захворіла родина священника

В Ужгороді (Закарпатська область) коронавірусом інфікувалась сім'я священника.

2 1

Українські асоціації планують виробляти апарати ШВЛ і проситимуть уряд проводити сертифікацію швидко.

Волонтери створили неформальний промисловий консорціум, націлений на швидке рішення щодо організації виробництва апаратів ШВЛ і супутнього устаткування.

2

МОЗ просить заклади громадського харчування зробити розмітку, щоб люди, які очікують замовлення, не створювали натовпу.

Заклади громадського харчування, що продовжують працювати, мають забезпечити дотримання дистанції між людьми, які очікують замовлення.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie