Українець Михайлюк встановив рекорд у НБА

Український баскетболіст "Детройта" Святослав Михайлюк провів свій найкращий матч у кар'єрі НБА та допоміг команді здобути виїзну перемогу над "Бостоном" – 116:103.

Вихованець школи "Черкаських Мавп" провів на майданчику 29 хвилин, зумівши набрати рекордні для себе 21 очко (1/1 двоочкових, 5/8 триочкових і 4/5 штрафних), 1 підбирання, 5 передач при 1 персональному зауваженні.

Святослав Михайлюк проти Джейлена Брауна

На його рахунку також неймовірний кидок із сиреною зі своєї половини поля на останніх секундах третьої чверті.

Ця перемога дозволила "Детройту" перервати серію з трьох поразок поспіль і стала для команди 15-ю в сезоні при 27 поразках.

"Бостон" – "Детройт" 103: 116 (24:27, 35:30, 23:34 21:25)

"Бостон": Хейворд (25 + 7 підбирань), Браун (24 + 12 підборів), Уокер (19), Тайс (9 + 7 підбирань + 6 передач), Смарт (3) – старт; Уонамейкер (9), Кантер (6), Грін (4), Ленгфорд (2), Оджелей (2), Г. Вільямс (0), Пуарье (0).

"Детройт": Думбуя (24), Роуз (22 + 6 передач), Драммонд (13 + 13 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Снелл (6), Браун (4) – старт; М-ф Морріс (23), Михайлюк (21), Вуд (2), Фрейзер (1), Геллоуей (0), Макер (0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Святослав Михайлюк показав ефективний баскетбол у попередньому матчі "Детройта" проти "Нового Орлеана".

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Новини по темі

Опубліковано смс Кобі Браянта за кілька хвилин до загибелі.

Генеральний менеджер "Лос-Анджелес Лейкерс" Роб Пелінка зробив визнання

2 1

Українець Михайлюк забив ефектні триочкові в матчі НБА.

Олексій Лень провів другий матч за "Сакраменто"

1

Українська ніч в НБА: божевільний данк через Михайлюка і одна спроба Леня в новому клубі.

Нашому "королю" чомусь не хотілося кидати в переможному матчі

1

Грати ніхто не буде: в Італії зупинили чемпіонат з баскетболу в п'яти лігах через небезпечного вірусу.