Меркель заявила про зацікавленість Німеччини в гарних відносинах з РФ і пообіцяла запитати Порошенка про арешт Вишинського

Цензор.НЕТ 6
Меркель заявила про зацікавленість Німеччини в гарних відносинах з РФ і пообіцяла запитати Порошенка про арешт Вишинського

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У нас існує стратегічний інтерес підтримувати добрі відносини з Росією, і я в найскладніші часи завжди виступала за те, щоб Рада Росія-НАТО продовжували свою роботу і з боку ЄС, щоб теж тривали, підтримувалися контакти", - сказала канцлер ФРН на прес -конференції з президентом РФ Володимиром Путіним у Сочі.

"Я вважаю, що підтримувати діалог абсолютно важливо. Наші громадянські суспільства підтримують дуже широкі зв'язки. Німецько-російська співпраця повинна витримувати дуже серйозні, дуже принципові розбіжності, але я ще раз підкреслю: якщо ми хочемо вирішувати проблеми, потрібно спілкуватися один з одним, потрібно вести діалог", - додала А.Меркель.

"Існують теми, щодо яких ми дотримуємося єдиної думки", - зазначила канцлер ФРН після переговорів із президентом РФ.

"Тому можуть існувати й інші теми, щодо яких ми не згодні. В такі часи, коли ми говоримо багато один про одного, треба завжди шукати можливості говорити один з одним", - сказала А.Меркель.

Вона підкреслила, що її зустріч з В.Путіним відбулася "в хороший момент".

Канцлер ФРН також заявила, що обговорить з президентом України Петром Порошенком ситуацію з арештом керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського в Києві.

"Що стосується журналіста, то я, звичайно ж, буду обговорювати з українським президентом свою сьогоднішню поїздку, і я згадаю цей випадок", - сказала А.Меркель.

Як повідомлялося, Херсонський міський суд обрав у четвер для керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, якому оголошено підозру в зраді, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 13 липня включно без можливості внесення застави.

Нагадаємо, 15 травня СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.

Під час обшуку в нього були виявлені російські державні нагороди та паспорт громадянина РФ.

Проти Вишинського відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада"

17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід Вишинському у вигляді арешту на 2 місяці.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066861