Чотири знаки зодіаку часто розбивають серця інших: можуть не виправдати очікувань.

Любов – це чарівне відчуття. Воно дарує щастя або біль і часто змушує нас по-іншому поглянути на себе і отримати новий досвід.

Астрологи видання Рoresto назвали чотири знаки зодіаку, які часто розбивають серця інших. Вони можуть розчарувати і не виправдати надій партнера.

Стрілець

Народжені під цим знаком зодіаку мають пристрасний характер. Вони дуже уважні, легко викликають довіру і цінують близьких. У стосунках Стрільці сміливі, вільні, завжди турботливі. Їх недолік полягає в тому, що вони бувають агресивні і часто ускладнюють ситуацію.

Близнюки

Близнюки легко можуть образити тих, хто їх любить. Вони егоцентричні, часто ставлять свої інтереси вище інтересів всіх інших. Двоїстість робить їх схильними до дуже швидкої зміни інтересів і досить суперечливими людьми.

Діва

Представники цього знаку мають стриманий характер. Вони дуже обережні, тому іноді можуть здаватися холодними людьми. Їм складно створити близькі стосунки, тому що вони бояться бути захопленими своїми почуттями. У них в пріоритеті - домогтися ідеального життя. Діви перестають спілкуватися з тими, хто не допомагає їм у досягненні їхніх цілей.

Лев

Уродженці цього знаку - впевнені в собі люди, що випромінюють силу, впевненість і життєрадісність. Їхня найгірша риса полягає у брехні. Якщо вони не зовсім впевнені, що зустріли людину свого життя, відразу тікають від зобов'язань.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Зривом судової реформи нагло керувала голова Верховного Суду, Право на гідність.

Зривом судової реформи нагло керувала голова Верховного Суду, Право на гідність.

Я розповідав вам, як суддівська мафія зриває найголовнішу реформу країни. Тепер назву імена рульових цього, пробачте, паскудства. Читати на сайті:

1

Обережно, сексизм! Рекламу заборонили, а в політиці.

Обережно, сексизм! Рекламу заборонили, а в політиці.

Обережно, сексизм! В Україні врешті заборонили рекламу, за яку соромно. Щоправда, образливі гендерні стереотипи часто використують й наші політики З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Що чекає афганських жінок за правління  «Талібану» , Територія рівності.

Що чекає афганських жінок за правління «Талібану» , Територія рівності.

Бурка або ж довга накидка без розрізів покриває мусульманську жінку з голови до п'ят. Вона надовго вкорінилася як символ жінок Афганістану. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Що після Меркель? Історія  «залізної фрау»  - Час за Гринвічем.

Що після Меркель? Історія «залізної фрау» - Час за Гринвічем.

Канцлерство Ангели Меркель — на фінішній прямій. Вона наполягала на санкціях проти Росії, але й не підтримувала членство України в НАТО. Вона була найпопулярнішою в Європі, але хто її зможе замінити? Про історію "залізної фрау" — у “Часі за Гринві...

Що таке «Розумне голосування»? Розповідаємо про стратегію, якої так бояться Кремль і «Єдина Росія».

Що таке «Розумне голосування»? Розповідаємо про стратегію, якої так бояться Кремль і «Єдина Росія».

Стратегію «Розумного голосування» запропонував Олексій Навальний. Її сенс у тому, щоб організовано голосувати проти правлячої в Росії партії. Для цього опозиційно налаштованим громадянам пропонується у кожному регіоні підтримувати кандидатів, які ...

170921 Строительство дома 75 миллиметров воды в один день.

170921 Строительство дома 75 миллиметров воды в один день.

1 1