З Польщі виїхало 20% українських трудових мігрантів: бізнес просить допомоги у влади.

Відтік українських заробітчан у Польщі зупинив будівельну галузь країни.

На карантин додому виїхало близько 20% українських працівників.

“Водночас польські працівники, які поїхали на заробітки до Західної Європи, не можуть повернутися назад. Серйозна відсутність робочих рук призведе до значного скорочення можливостей галузі”, – повідомили польські будівельники у відкритому листі до уряду.

Польська будівельна галузь працевлаштовує близько 400 тис. осіб і відповідає за 8% ВВП країни.

Бізнес просить у влади послаблення для працівників-будівельників та продовження їм дозволів на перебування в Польщі. Також пропонують послабити податки та скасувати штрафи.

Реклама

До слова, міністр закордонних справ Україні Дмитро Кулеба вважає, що друга хвиля повернення громадян України розпочнеться через економічну кризу, спричинену коронавірусом.

Новини по темі

В РФ через коронавірус почали розкуповувати морозильні камери.

Росіяни на карантині злякалися залишитися без їжі

1 1

ДПС: свої доходи задекларували вже понад 134 тисячі українців.

У ДПС зазначили, що за рівнем задекларованих доходів найбільше декларували кияниСтаном на 23 березня українці вже встигли подати понад 134 тисячі декларацій про майновий стан і доходи на загальну...

1

Експерт спрогнозував, на скільки зростуть ціни в Україні.

Експерт вважає занадто оптимістичними оновлений прогноз Кабміну щодо зростання інфляції до 8,7% за підсумками 2020 року.

1

ПУМБ припиняє нарахування комісії за користування POS-терміналами.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розробив чергову ініціативу на підтримку бізнес-клієнтів незалежно від сегменту бізнесу, що скасовує фіксовану плату за використання POS-терміналів на весь період дії карантину.

1

Ціни на продукти у Києві почали падати — Антимонопольний комітет.

У Київському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету повідомили, що ціни на продукти у київських супермаркетах зупинили своє зростання, а деякі товари подешевшали.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie