Я б це назвала «Партія регіонів 2» . про звільнення.

5 9

Про це вона сказала в коментарі Цензор.НЕТ.

"Дізналася я про звільнення з Фейсбуку, що саме по собі свідчить багато про що. Формально мені досі нічого не повідомили. Тим не менше, вони можуть так робити згідно з новим законом, і вони це роблять. Це їхній вибір. Я з точки зору особистого почуття відчула полегшення - ніби відпустили на волю. Свобода говорити все, що думаєш - це велика цінність", - сказала вона.

За словами Ляпіної, вона на посаді глави Держрегуляторної служби висловлювала щодо низки рішень думки, які не збігалися із заявами уряду.

"Можна було прогнозувати, що це трапиться, тому що моя позиція, що базується на прогнозі щодо низки питань, кардинально відрізнялася від тієї позиції, яку проводила, як раніше говорили, "партія і уряд". Ми не давали згоду на багато рішень і подавали альтернативну позицію. Щодо антиФОПівських законів ми спрогнозували і витрати ФОПів, і потенційні виграші бюджету, і вони були не співставні. Очевидно, що це нераціональне рішення, отже, мета закону інша.

Також ми висловили свою аналітичну позицію з приводу законопроєкту 1210, де в загальній частині Податкового кодексу посилюються дискреційні можливості інспектора, який на свій розсуд вирішуватиме, чи відповідає поведінка суб'єкта його документам, буде приймати рішення з приводу бази оподаткування, які можуть бути не підтверджені документально. Такого ніколи не було! Крім того, скасовується відповідальність самого податкового інспектора. Таке враження, що готується поле під якусь тоталітарну секту податкових інспекторів.

Читайте також: Кабмін звільнив главу Держрегуляторної служби Ляпіну

Крім того, у нас були критичні зауваження з приводу закону про ринок землі. Ми вважаємо, що там багато недоліків. Немає зрозумілих прогнозів з приводу того, який цей ринок матиме вигляд - не в космічних обіцянках, а в реальному прогнозі. Не прораховано альтернативи - яким чином переходити до ринку землі так, щоб не втратити відповідні можливості для українських фермерів".

На думку Ляпіної, уряд не хоче чути альтернативних позицій:

"Вони не хочуть вести дискусію і доводити правоту. Вони хочуть пропагувати заздалегідь спущені ними рішення. Я б це назвала "Партія регіонів 2". Думаю, що і результат можна спрогнозувати аналогічний.

Також читайте: Подальші поспішні і необдумані закони приведуть до згортання підприємницької діяльності в Україні, - Ляпіна

З приводу поста Милованова, який говорить, що все змінюється, тому потрібно змінювати регуляторну політику, хочу сказати: на даний момент все змінюється тільки зовні. З внутрішньої частини все стає тільки гірше. Правовідносини між бізнесом і владою не змінилися, а в останній місяць - різко погіршилися. Тому необхідність в альтернативній думці й аналітиці лише зростає".

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 9 жовтня, звільнив Ксенію Ляпіну з посади голови Державної регуляторної служби. Міністр економіки Тимофій Милованов у Фейсбуці повідомив, що вдячний Ляпіній за налагодження роботи служби.

"Вона фактично створила науку і процес державного регулювання в Україні... Прийшов час переосмислити роль Державної регуляторної служби в Україні. Світ змінюється. Змінюється підхід до економіки, бізнесу, державної політики і, звичайно, регулювання", - зазначив глава Мінекономрозвитку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3153075
Новини по темі

У Штайнмаєра підтвердили зустріч із Зеленським у Токіо: обговорюватимуть актуальні європейські та зовнішньополітичні питання.

8 1

Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр має намір провести 23 жовтня коротку неформальну зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським.

Моїм заступникам приходять повідомлення, що їхні близькі загинуть. розповів про погрози від звільнених корупціонерів.

1

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов повідомив про погрози, які надходять на адресу його заступників нібито від корупціонерів, незадоволених звільненням з держпідприємств.

Зеленський вперше зустрівся з експрезидентом Казахстану Назарбаєвим.

1

Політики обговорили питання війни на Донбасі та окупації Криму.

За два тижні українці добровільно здали поліції майже три тисячі одиниць зброї та 200 тисяч боєприпасів.

6

За два тижні українці здали поліції близько 3 тисяч одиниць зброї та 200 тисяч боєприпасів різних калібрів.

У Зеленського вимагають детектор брехні для «слуг народу» з фінкомітету.

3

Керівництво Офісу президента та керівництво партії "Слуга народу" вимагають, щоб депутати СН, які є членами фінансового комітету та автори кількох законопроектів пройшли детектор брехні.