Amazon.com Inc. залучив $10 млрд, розмістивши облігації під рекордно низькі відсотки

Найбільший у світі інтернет-ритейлер Amazon.com Inc. залучив $10 млрд, розмістивши облігації під рекордно низькі відсотки.

За даними видання, компанія в понеділок запропонувала інвесторам облігації терміном на три роки зі ставкою купона всього лише 0,4% річних. Це рекордно низька вартість запозичень на ринку корпоративних облігацій США.

У 2017 році, коли Amazon останній раз виходила на облігаційний ринок з метою залучити кошти на поглинання мережі супермаркетів Whole Foods Market, вона розміщувала трирічні бонди під 1,9%. Amazon побила попередній рекорд, встановлений такими гігантами, як Apple Inc., International Business Machines та Walt Disney Co., які в 2012 і 2013 роках залучили позикові кошти під 0,45%.

Читайте також: Amazon розгорне мережу власних сонячних електростанцій

Також у понеділок Amazon розмістила облігації, термін погашення яких закінчується через сім і десять років, купонні ставки по них склали 1,2% і 1,5% відповідно, що теж є рекордно низькими показниками, зазначає FT. Купон за новими п’ятирічними бондами Amazon відповідав мінімуму, встановленому в травні американською фармацевтичною компанією Pfizer Inc. на рівні 0,8%. Крім того, компанія випустила облігації на більш тривалі терміни – 30 і 40 років.

Новини по темі

Британія відвернулась від Huawei

Британія цього року має намір відмовитись від обладнання Huawei в своїх мережах 5G. Про це із посиланням на британські ЗМІ повідомляє CNBC.

1

В Євросоюзі хочуть суворіше регулювати роботу Google, Amazon і Facebook.

Євросоюз збирається вжити нових заходів, щоб забезпечити дотримання великими американськими компаніями, в тому числі Google, Amazon і Facebook, норм антимонопольного законодавства, а також гарантувати виплату ними податків повною мірою.

1

Пам’ятка для внутрішнього туриста. Що почім в Одесі

Величезні затори, забиті нічні клуби… На «довгі» вихідні українці захопили Одесу. Багато хто хвилювався, чи після такого ажіотажу ціни не полізуть вгору. Скільки ж зараз коштують житло, харчування та розваги у місті?

1

Intel призупинила поставки процесорів найбільшої китайської серверної компанії Inspur.

У міру загострення торгової війни між США і Китаєм в хід йдуть все нові засоби для заподіяння економічно шкоди противнику.

1

Після відставки Смолія. J.P. Morgan поставив під сумнів пріоритети Зеленського

Аналітики J.P. Morgan переглянули прогноз щодо зниження облікової ставки НБУ в третьому кварталі 2020 року у зв’язку з відставкою Якова Смолія.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie