Про що Зеленський буде говорити на першій зустрічі з Трампом

Канал 24

Президент України Володимир Зеленський та президент США Дональд Трамп під час першої зустрічі обговорять двосторонню співпрацю, стабілізацію ситуації та припинення війни на Донбасі.

Новини по темі

Новий закон про Київ і дострокові вибори в столиці: що пропонує «Слуга народу»

Канал 24

Фракцією "Слуги народу" зареєстровано проєкт закону "Про столицю України – місто-герой Київ" щодо змін повноважень мера Києва і голови міськдержадміністрації. Позачергові вибори мера Києва автори пропонують провести 8 грудня.

Через заяви про «російський Крим» делегація України покинула зал нарад ОБСЄ

Канал 24

Українська делегація припинила участь в засіданні ОБСЄ. Наразі дипломати консультуються з партнерами, як діяти далі. Відбулося це 17 вересня у Варшаві, де триває щорічна нарада ОБСЄ щодо дотримання державами-учасниками прав і свобод людини.

Вілкула та Колеснікова відпустили на поруки, – ЗМІ

Канал 24

Колишніх нардепів від "Опоблоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова відпустили на поруки. Обох політиків підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Facebook закрив в Україні потужну фабрику тролів: соцмережа видалила акаунти Znaj.ua та Politeka

Канал 24

Соцмережа Facebook, за офіційними даними, видалила 168 акаунтів, 149 сторінок, 79 груп. Усі вони які вели скоординовані кампанії щодо дезінформації в Україні. Серед видалених сторінок – такі ресурси, як Znaj.ua та Politeka. Акаунти вищезазначених ресурсів видалили не лише з Facebook, а і з Instag...

«Північний потік-2» на межі зриву, – ЗМІ

Канал 24

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу.