Загальна кількість заражених в світі досягла 67 100, померли 1526, одужали 8141.

Цифри відстежуються з початку поширення коронавіруса.

На початок доби в суботу, 15 лютого, Китай повідомив про 2641 новий підтверджений випадок і про 849 нових важких випадків. Померли ще 143 людини. Загальна кількість загиблих від коронавіруса в Китаї склала 1523 людини. Три людини померли за межами материкового Китаю.

Загальна кількість інфікованих у світі досягла 67 100, при цьому за межами Китаю - понад 500 осіб; померли 1526, одужали 8141.

Китайські медики повідомляють, що під підозрою залишаються 2277 нових випадків, а 18 відсотків всіх підтверджених випадків є серйозними, люди знаходяться у важкому стані. При цьому 107 смертей із зафіксованих за добу припали на місто Ухань, повідомляє в щоденному повідомленні видання South China Morning Post.

Разом з тим, лікарні Китаю зареєстрували 30-39% випадків одужання.

У містах, де є підозри на вірус, відкриті так звані медичні притулки - для пацієнтів з легкими симптомами і людей з підозрою на інфекцію. Вони налічують майже 7 тисяч ліжок, понад 5,5 тисяч з яких вже зайняті. Вважається, що наявність таких відділень допоможе заощадити ліжко-місця для важких пацієнтів у лікарнях. Для таких випадків передбачено 5 тисяч ліжок.

Владі Китаю довелося також відреагувати на суспільні протести, пов'язані зі смертю офтальмолога Лі Веньяліна, якого вважають першим, хто повідомив про вірус. Тоді влада йому не повірила і навіть притягнула до відповідальності. Тепер же, коли лікар помер, ним стали пишатися.

На даний момент у вогнищах зараження працюють 25 033 медичних спеціаліста, всі з Китаю. Переважно, це військові лікарі і співробітники військово-медичних груп.

Зміна діагностичних критеріїв, яку почали застосовувати з четверга, 13 лютого, призвела до збільшення показника заражених в 10 разів, але і збільшила точність діагностики.

Крім іншого, в Китаї стали звертати увагу на банкноти. Щоб уникнути розповсюдження вірусу через готівкові гроші, вони обробляються ультрафіолетовим світлом. У багатьох випадках, за можливості, готівка зовсім виводиться з обігу.

Читайте також: Кількість хворих коронавірусом може сягнути півмільйона — ЗМІ

Китайські робітники почали обробляти офіси та фабрики навколо Китаю, щоб повернутись на роботу. З початку епідемії коронавірусу, уряд країни встановив обмеження на роботу, навчання та відвідування публічних місць, передає Reuters.

Епідемія спричинила величезні перебої в Китаї, протягом останніх двох тижнів китайські міста були пустими. Чиновники Комуністичної партії розпоряджалися закриттям будинків, скасуванням рейсів, закриттями фабрик і шкіл. Влада наказала компаніям додати до 10 додаткових днів на новорічні свята, які мали закінчитися наприкінці січня.

Багато китайців продовжують працювати з дому.

Новини по темі

Власник Amazon виділить $10 млрд на боротьбу зі зміною клімату.

Засновник компанії Amazon і найбагатша людина світу Джефф Безос оголосив про створення багатомільярдного кліматичного фонду і початок виділення грантів.

1

Четверо з п'яти інфікованих легко переносять коронавірус - ВООЗ.

Фахівці проаналізували дані щодо захворювання на нову інфекцію.

1 9

Пакистан більше не є притулком для бойовиків — прем'єр-міністр Імран Хан.

Пакистан підтримує мирний процес в Афганістані.

1

Міністерка охорони здоров'я Франції балотується у мери Парижа після секс-скандалу з екскандидатом.

Попередній кандидат від партії "Республіка на марші" зняв свою кандидатуру після того, як у Мережу злили інтимне відео за його участю.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie