Разумков: Проєкт держбюджету України надійшов до Ради, Маркарова його представить у парламенті 20 вересня.

15 вересня до Верховної Ради надійшов проєкт державного бюджету на 2020 рік, його презентує міністерка фінансів України Оксана Маркарова, заявив на засіданні погоджувальної ради парламенту 16 вересня спікер ВР Дмитро Разумков, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Щодо години запитань до уряду. Я хотів би всіх привітати. У нас надійшов проєкт бюджету вчора до Верховної Ради України. І я впевнений, що у п'ятницю [20 вересня], згідно з розкладом, міністр фінансів Оксана Сергіївна Маркарова буде представляти проєкт бюджету у Верховній Раді України. Я думаю, що це компенсує годину запитань до уряду, тому що бюджетний процес... це дуже серйозний виклик як для парламенту, так і для Кабінету Міністрів України. І це одне з ключових питань, до якого ми будемо підходити дуже виважено", – сказав Разумков.

На сайті Верховної Ради 15 вересня було зареєстровано проєкт закону №2000 "Про державний бюджет України на 2020 рік". Тексту документа на сайті парламенту поки що немає.

Маркарова розповідала, що доходи державного бюджету на наступний рік становитимуть майже 1,08 трлн грн. Мінімальна заробітна плата, за її словами, зросте на 550 грн і становитиме 4723 грн у 2020 році.

Законопроєкт про державний бюджет України депутати розглядають у трьох читаннях. Останній термін затвердження документа – 1 грудня. Разумков повідомляв, що проєкт державного бюджету на 2020 рік у першому читанні Верховна Рада розгляне на пленарних засіданнях із 17-го до 20 вересня.

Новини по темі

Аграрний фонд України слід закрити – Милованов

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов уважає, що аграрна галузь знає всю правду про Аграрний фонд.

Епіфаній зустрівся у США з Помпео

1

Під час зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів про "ганебну ситуацію" зі свободою віросповідання на окупованих територіях України та наголосив на необхідності продовжувати тиск на Кремль.

Кабмін затвердив проєкт змін до Угоди про асоціацію, які дадуть можливість збільшити експорт м'яса птиці.

1

Документ, переданий на ратифікацію Верховній Раді, передбачає поступове збільшення у 2,5 раза річної квоти на м'ясо птиці і перероблене м'ясо птиці, яке експортують з України до ЄС.

Кабмін України затвердив оновлений макропрогноз на 2020–2022 роки.

1

Уточнення до макропрогнозу було занесено з урахуванням поточної економічної ситуації, змін деяких припущень і пріоритетних реформ, передбачених Програмою діяльності уряду, повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господ...

Трамп заявив, що санкції проти Туреччини знімуть

Американський президент Дональд Трамп вважає, що припинення вогню на півночі Сирії, де Туреччина проводила воєнну операцію проти курдів, досягнуто завдяки США.