«Мами щодня видирають своїх діток з лап смерті» : малюкам зі спінальною м'язовою атрофією потрібна допомога.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала волонтерка Наталя Лук'яненко, передає Цензор.НЕТ.

"У мене у стрічці зараз постійно безсилі тільця трьох діток зі СМА (спінальна м'язова атрофія. - Ред.) і нескінченно втомлені очі їхніх мам. Жінок, які щодня зі своїх сторінок просять допомоги, не просто допомоги, а молять врятувати життя їхнім дітям. Ці жінки не мають права на сон. Контроль сатурації, відсмоктування слиньки з ротика, зняти/одягнути вчасно ШВЛ, якщо починає падати сатурація.

Я не можу дивитися в ці очі, які так втомилися, але в них немає вибору, бо тільки вони на цьому полі бою щодня видирають діток з лап смерті. Але я хочу щоб вони знали, що не самі!" - написала вона.

Волонтерка закликала людей не ігнорувати прохання про допомогу і замислитися, як бути на місці матерів дітей із СМА: "У всіх нас народжуються здорові діти, але пам'ятайте, цей страшний діагноз може прийти в життя кожного і в будь-який момент. Не ігноруйте прохання! Ваші 10 гривень можуть бути тією сумою яка дасть можливість написати заповітні ЗБІР ЗАКРИТО. Ваші 10/20/50 грн це крапля в скарбничку під назвою ЖИТТЯ!".

"Я не знаю, як тримаються ці мами ... дивлячись як з кожним днем ​​втрачають силу їхні дітки. Достатньо вашої байдужості, щоб втрачати ґрунт і віру ... Будь ласка, навіть у такий складний час для світу, не черствійте! Пам'ятайте, завжди є ті, кому потрібна наша простягнута рука допомоги! А я продовжу писати про цих діток! Я хочу побачити їхні перші кроки..." - додала вона.

Номер благодійної картки: 4149 6293 1028 4476

"В кінці кожного тижня з повною випискою я буду звітувати і розділю порівну між дітьми суму, яку вдасться зібрати", - додала волонтерка.

Довідка: СМА (спінальна м'язова атрофія) - генетичне нервово-м'язове захворювання, що уражає рухові нейрони спинного мозку і призводить до наростаючої м'язової слабкості. Захворювання має прогресуючий характер, слабкість починається з м'язів ніг і всього тіла і з розвитком захворювання доходить до м'язів, що відповідають за ковтання і дихання. При цьому інтелект хворих СМА абсолютно збережений.

Мами щодня видирають своїх діток з лап смерті: малюкам зі спінальною мязовою атрофією потрібна допомога 01

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
#Допоможузукраїнською: Богдан Логвиненко пропонує допомогу в українізації сфери обслуговування.

#Допоможузукраїнською: Богдан Логвиненко пропонує допомогу в українізації сфери обслуговування.

Допоможу з українською: з десяток волонтерів навідалися у столичні заклади, щоб у неформальній атмосфері поділитися з офіціантами й баристами своїм досвідом покращення української мови. Таку ідею ще напередодні 16 січня, коли сфера обслуговування ...

Кава - за пластик: у Дніпрі збирають пластикову тару, аби врятувати тварин.

Кава - за пластик: у Дніпрі збирають пластикову тару, аби врятувати тварин.

Пластик в обмін на каву. У Дніпрі одна з кав'ярень збирає пластикову тару, аби здати її на переробку. Зібрані кошти хочуть витратити на порятунок тварин. Про те, як благородну мету можна поєднати з користю, розповість Наталя Світлова. Підпишіться ...

ПОМ-2. Потворне обличчя Морани.

ПОМ-2. Потворне обличчя Морани.

Як російські вбивці дистанційно мінують мирні села.

Загиблі Герої лютого 2021-го року

Загиблі Герої лютого 2021-го року

Золоте правило щодо невідомих предметів.

Золоте правило щодо невідомих предметів.

Життєво важливе правило від саперів звучить просто.

День рідкісних захворювань: які зміни чекають на пацієнтів з орфанними хворобами в Україні у 2021.

День рідкісних захворювань: які зміни чекають на пацієнтів з орфанними хворобами в Україні у 2021.

День орфанних, тобто рідкісних захворювань. У всьому світі ця дата припадає на останній день лютого. Діагнози геть різні, але пов’язує пацієнтів те, що діагностування тривале та складне, а лікування – вкрай дороговартісне та пожиттєве. Якщо в ЄС м...