Названо імена російських шпигунів, обвинувачених у втручанні в вибори

Сегодня 1
Названо імена російських шпигунів, обвинувачених у втручанні в вибори
Американське Міністерстві юстиції з'ясувало імена 12 співробітників Головного розвідувального управління Росії, які були причетні до втручання у вибори президента США в листопаді 2016 року.

За словами заступника генерального прокурора США Рода Розенстайна, росіяни звинувачуються в організації кібератак для крадіжки документів з подальшою публікацією, передає The New York Times.

Крім того, були названі і прізвища обвинувачених. Ними виявилися: Віктор Нетикшо, Борис Антонов, Дмитро Бадін, Іван Єрмаков, Олексій Лукашев, Сергій Моргачев, Микола Козачок, Павло Єршов, Артем Малишев, Олександр Осадчук, Олексій Потьомкін і Анатолій Ковальов.

1531560235.3805

Фото: The Bell

У свою чергу, в Адміністрації президента РФ всі звинувачення на адресу співробітників ГРУ заперечують: "РФ ніколи не втручалася і не збирається втручатися у внутрішні справи, тим більше у виборчий процес в США".

Раніше офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера опублікував список з 13 прізвищ і трьох організацій, яких звинувачують у втручанні у виборчий процес в 2016 році. Головні звинувачення висунуті проти російського бізнесмена Євгена Пригожина і Агентства інтернет-досліджень, яке називають "фабрикою тролів".

При цьому Євген Пригожин, якого називають "кухарем Путіна" з червня 2017 роки вже знаходиться під американськими санкціями. У США бізнесмена вважають винним у втручанні у внутрішні справи України.

Росіян звинувачують в змові з метою обдурити США. Крім того, двох росіян зі списку звинувачують в банківському шахрайстві, ще чотирьох - у крадіжці особистих даних інших людей. Крім того, В Департаменті національної безпеки США заявили, що під час президентських виборів російські хакери атакували виборчі системи в 21 штаті.