Зосередить свою увагу на Україні, – політик сповістив, як Путін відповість США за Сирію

Канал 24 1
Зосередить свою увагу на Україні, – політик сповістив, як Путін відповість США за Сирію

Таку думку висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий, передає "Апостроф".

Читайте також: Політолог пояснив, чому Путін дав задній хід під час авіаудару США у Сирії

"Я думаю, що військова складова цієї мстивої дії може проявитися в Грузії, в Україні. У Сирії, куди йде 2-я авіаносна група США, російські війська будуть сидіти тихіше води, нижче трави. Будь-яка активність, будь-яка хімічна атака або спроба захопити у курдів нафтоносні райони буде жорстоко припинено, і Путін це добре розуміє", – зауважив він.

За його словами, відтак у такій ситуації Путін може зосередити увагу на Україні.

"Що не зустріне опору в Україні, я думаю, він теж добре розуміє. Так що я побоююся якихось активних дій в Україні", – додав Боровий.

Нагадаємо, 8 квітня щонайменше 70 людей померли через хімічну атаку у Сирії. Волонтерська рятувальна організація "Білі каски" розмістила у Twitter фото і відео із загиблими. Президент США Дональд Трамп у відповідь на це заявив, що за інцидентом стоїть президент Сирії Башар Асад, а Росія та Іран є відповідальними за його підтримку.

14 квітня США, Великобританія та Франції провели військову операцію у відповідь на здійснену хімічну атаку урядовими силами Сирії. У результаті ракетних ударів було уражено об'єкти, що мають стосунок до програми уряду Сирії щодо використання хімічної зброї. Внаслідок ударів у Сирії постраждали троє цивільних.