Стало простіше подати документи на отримання соціальної допомоги.

Цьогоріч навіть у малому населеному пункті працюватиме сервіс, щоб подати документи на отримання будь-якої соціальної допомоги.

Так, Міністерство соцполітики фінансуватиме об'єднані територіальні громади, щоб ті надавали населенню соціальні послуги. На це заклали 150 млн грн, повідомила пресслужба міністерства.

"Уже цього року впровадимо систему фронт-офісів, яка дозволить надавати соціальні сервіси в кожній ОТГ. Тепер для подачі документів людині не потрібно їхати в районний чи обласний центр", - пояснила міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

За її словами, фронт-офіси будуть приймати документи і видавати результати їхньої обробки. При цьому працювати з документами буде "бек-офіс". Таким чином вдасться оптимізувати роботу всього механізму.

У державному бюджеті на 2020 рік на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі передбачено 47,6 млрд грн, що на 7,4 млрд грн менше, ніж 2019 року.

Новини по темі

Вартість нафти марки Brent впала до 52,19 і продовжує знижуватися.

Вартість нафти повільно, але неухильно падає.

1

Борг по зарплаті в Україні зріс до 3 млрд гривень

В Україні заборгованість із зарплати становить понад 3 млрд гривень."Станом на 1 січня 2020 року заборгованість із зарплати склала 3,03 млрд гривень. У 2019 Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини отримав майже 7 тис звернень від громадян про...

1

Чеченська схема на Донбасі: навіщо окупантам фото зруйнованих будинків.

Росіяни діють за обкатаною схемою, успішно реалізованою на Північному Кавказі

1

Понад десять країн заборонили ввезення української курятини через курячий грип.

З 26 лютого таку заборону слідом за іншими ввів Китай.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie